Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    husmen16 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN GÜNEŞ
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR - Bandırma
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    06,02,2004 te Kurban Bayramının ertesi günü boyumdan büyük frensiz bisiklete binerken kamyonun altında kaldım tanıdıklar beni alıp hastaneye götürdüler. Tüm tanıdıklar gelmiş hastaneye annem babam herkes ağlıyorlar benim için. benim ağlama nedenim ise kolum değil. Annemin Bayramda ördüğü kazağı hemşireler kestiği için ağlıyordum

Üye
    diabetus Avatarı

Son Giriş
    18.01-2017
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun kardeşim bir şey oldumu peki fiziksel olarak sana boş ver kazağı annen yine örer annene sorsan sana bir şey olmasın diye bin kazak örer ilk diyabet teşhisi konduğunda 'da ben doktor dedi bundan sonra tatlı şekerli şeylerden uzak duracaksın günde 4 sefer insülin olacaksın annem yaygarayı bastı bu nasıl geldi bizim başımıza diye bende doktora dedim ki ya dondurma yiyemeyeceksem yaşamammın ne anlamı var vurun bir iğne öleyim en iyisi çocuk aklı işte

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Geçmiş olsun.
    O gibi durumlarda daha çok hassas olduğumuz için sanırım üzülecek farklı sebepler buluyoruz kendimize

Üye
    husmen16 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN GÜNEŞ
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR - Bandırma
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @diabetus seninde aynı durummuş dediğin gibide oldu hemen kazak ördü (kolumun üzerinde durunca kamyon gazete gibi yaptı izmir emot hastanesinde toparladılar kol kısalığı parmaklarda ampute var)

@Plumeria sanırım öyle oluyor. ozaman kendime üzülmemiştim annemin ağlamasına üzülmüştüm