Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Vay be çok badireler atlatmışsınız, ama şükürler olsun diyebilecek durumdasınız.
    Eşiniz var, ilerde çocugunuz da oldumu her şey daha iyi olur inşallah.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Eşle şükür olmuyor ama
    Tabi ki de şükürler olsun her halime..

Üye
    asadas05 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    0

Oluyor vallahi, kendimden biliyorum
    hatta ben görücü usulu evlendim sevmeden, aşık olmadan falan ama saygı ve sevgi var
    çocuk olduktan sonra daha iyi olur herşey.
    Çok güzel bir söz var;
    Huzur ve mutluluk şükür ile başlar..

Üye
    ayhan78 Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    stuttgart/Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardimcin olsun buyuk gecmis olsun Allah seni Ailene bagislamis cok uzuldum bende

Üye
    veysel çelebi Avatarı

Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    03:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

ALLAH yardımcın osun arkdaşım her insan bağzen hayattan düşebilir am bir gün bir kapı açılır o kapıdaki açılan suları iç, ve bu yolda yaşam yolunda tutunmaya devam et

Üye
    Tuna tuna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Öncelikle geçmiş olsun , bence önemli olan , yapılanın , hata olduğunu kavrayabilmektir ve bunu sizde görüyorum , geçmiş olsun , yaşama devam diyelim !, en doğrusu bu olacak !.

Forum Moderatörü
    -DORLİON- Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    363
    Verilen Beğeniler
    341

bır anlık kızgınlık öfke patlaması sonrası vukuu bulan karamsarlıkla yapmışsın ıntıharı .. sadece atlamak değil ilac ilede intıharda felçli kala durumu mevcut. birilerini cezalandırayım derken o birilerine muhtac kalıyorsun.

Üye
    aburakc Avatarı

Son Giriş
    06.02-2016
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen öyleyim şuan.Bazı ailesiyle sorunları olanlara anlatıyorum olanları. Ama son pişmanlık fayda etmiyor. Ne ailen değişiyor ne sorunlar bitiyor. Sana olan kalıyor yanına...

Yasaklı Üye
    pesimist57 Avatarı

Gerçek Adı
    XFactor
    Son Giriş
    06.08-2015
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Her zaman diyorum.

Kimi insanlar zekaları ile düşünerek öngörerek öğrenir...Kimi insanlar yaşayarak öğrenmeyi seçer.
    Hayatta herkesin yaşayarak öğrendiği bir şeyler vardır. Herkes her şeyi bilemez.

Sen yaşayarak öğrenmeyi seçmişsin. Allah'ın verdiğin bedenin kıymetini böyle öğreneceksin demek.

Yanlış yapmışsın. Geçmişler olsun.

Not : Azını yüzünü kırasım geliyor da neyse....Deli misin Olum sen
    Yüzün gülüyor en azından buna da şükür evlat.

Üye
    İşteGidiyorum Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adaş yazını okudum. Adaşım olduğun için dayanamadım bi cevap da ben yazmak istedim. Başından geçenlere çok üzüldüm. Gerçekten keşke geri dönebilsek zamanı alabilsek diyebiliceğimiz olay. Etrafımıza baktığımız zaman sen ve senin gibi kaza sonucu engeli oluşanlar ben ve benim gibi doğuştan yada doğum anında engeli olanlara göre daha az. Sizin en azından bi şansınız vardı engelli olmamak için, ama kaderin önüne geçilmiyor. Keşke yapmasaydın, ne kadar küçük bi sebep ne kadar etkisiz bi sebep bakıldığı zaman ama işte oluyor. Durmayı bilmek gerekiyor, bende kendimi kaybediyorum yeri geliyor. Ailemle aram çok iyi değil yaşım 21. Ailem engelim olduğunu bilmiyor gibi davranıyolar, normal biriymişim gibi git çalış git şunu yap git bunu yap git part time iş bul git şöyle yap bak o ne yapıyor sen ne yapıyorsun daha ekpss ye 2 yıl var evde yatma vs vs. Ben onlara söyliyemiyorum, ne yapıyım? Gidip bi mağazada çalışmak istesem, üst raftan pantolonu nasıl alıcam? Benim sol kolumda hareket kısıtlılığı var bedensel işlerin çoğunu hakkıyla yapamıyorum kendimi zorlasam bile fayda yok. Ama onlar bunu düşünemiyo, bende söylemek istemiyorum üzülsünler istemiyorum. Üniversite okuyorum alttan dersim var 4.yılım hala mezun olamadım bu sene inşallah mezun olucam 2 yıllık üniversite okuyorum. İnşallah 2016 Ekpss 'sin de atanırım ve kendi hayatımı kurarım. Kimseden fayda yok, etrafımdaki insanlar akrabalarım dayım dedem hepsi durumu iyi insanlar. Ama yok, yanında çalıştım her yaz dayım plastik doğrama işi yapıyor. İnşaatlarda cam da taşıdım matkap da kullandım her işi yaptım yeri geldi sol kolum 3 gün ağrıdı ama ben yapamam dayı demedim. Ama gel gör, aylık aldığım para geçen yaz 500 tl iken bu yaz bana 400 tl verdi Aynı zamanda mütahhit, işte o zaman anladım ki kimseden fayda yok. Ki benim 1 dayım var onu çok sevdiğimi oda bilirdi. Şimdi diceksiniz ki herşey para değil; ama hayatın kanunu bu parasız hiç birşey olmuyor. Kimse bizim farkımızda değil ne yaparsak kendimiz yapıcaz. Sende küsme hayata ekpss ye çalış kendine güzel bi iş imkanı yarat. Güzel insan gibi hayatını yaşa şükret, kimseden fayda bekleme aileni de üzme.. O insanlar da emin ol her defasında keşke diyolardır, keşke kızmasaydık kavga etmeseydik diyolardır.. Onları da üzme, Allah'a emanet adaş..

Üye
    asanur Avatarı

Gerçek Adı
    Asanur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Plumeria;

Allah birdir. Başka şeylere müracaat edip yorulma.Onlara tezellül edip minnet çekme. Onlara temellûk edip boyun eğme. Onlarınarkasına düşüp zahmet çekme. Onlardan korkup titreme. Çünkü Sultan-ı Kâinatbirdir. Herşeyin anahtarı Onun yanında, herşeyin dizgini Onun elindedir. HerşeyOnun emriyle hâlledilir. Onu bulsan, her matlubunu buldun; hadsiz minnetlerden,korkulardan kurtuldun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12