TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gizlisaklı Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    k
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler geçmiş olsun size ulaşabilirmiyim bu hastalık hakkında yardımcı olurmusunuz

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    238
    Verilen Beğeniler
    37

herkese şifa diliyorum , kanser kelimesi bile midemi bulandırıyor artık evet ölmedim ama sürünüyorum .burda moral bozmak istemiyorum ama çok yoruldum. yine şüpheli birşeyler gördüler. başka ciddi hastalıklar da var .ortopedik sorunlar var düzgün yürüyemiyorum bile. ben çok bunaldım. uyku da yok o kadar ağrı ile ancak anesteszi ile uyurum. UMARIM DUACIYIM kanserli tüm iyiler iyileşir . berbat hem seni hem sevdiklerini mahvediyor. yaşamak güzel onca hayalim vardı ama evden çıkmak bile zulüm. sağlıktan ötesi boş. kanserde hergün yeni tedaviler bulunuyor umarım hepimiz için hızlanırlar artık .....

Üye
    Klingbeil Avatarı

Gerçek Adı
    Eren
    Son Giriş
    11.08-2022
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, Allah'tan gelen herşey başımızın tacı. Evet zor oluyor çok acılar çekiyoruz unutmayalım hepsi benim gözümde kefaret günahlarımızın. Bende kanser ile mücadele ettim gerçekten zor bir durum. Belki sizlerin durumuna göre daha hafif görünse de 8 kür + radyoterapi süreçleri yaşadım. Mücadele ettim ve etmeye devam ediyorum. Rabbim büyüktür ve rabbim herkesi şifasını nasip etsin. Rabbimize teslim olduğumuzda alnımız açık mümin kullarından olmayı nasip eder inşAllah.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234