Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ehheee ehheee...
    muhittin kardeşim yahu bu kadar fenerin üstüne gelindiğine göre vardır bundada bir hikmet değilmi. bu senede olmasın. baksana lig de gitti.

Üye
    hak_dostu17 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhittin
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

12345

selamün aleyküm mustafa. ben ilk defa beşiktaşın yenilmesine o kadar çok sevimdimki eğer şampiyon biz olsaydık belki bu kadar sevinmezdim. Bursayı şampiyon olduğu için kutluyoruz. fenerbahçeyide kutluyoruz çünkü ÇARŞI sayesinde 2 dakikalıkta olsa şampiyon oldu )))) siz trabzona düşman olduğunuz için şampiyon olamadınız. eğer trabzonla arkadaş gibi olsaydınız şampiyon olurdunuz. trabzon yılların intikamını bir gecede aldı fenerden. bir kupa kendi aldı bir kupada bursaya verdi

Üye
    hak_dostu17 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhittin
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

12345

sizin kimseye düşmanlığınız yok sadece trabzona var çünkü yıllardan beri bu iki kulüp didişip duruyor neyi paylaşamıyorlarsa. tarbzon sizden 5 mayıs 1996 nın intikamını aldı evet biz 8 tane yedik ama buna sadece biz değil bütün ülke üzüldü çünkü bu lig maçı değil avrupa maçıydı. örneğin biz feneri ligde sevmeyiz ama avrupaya gittiği zaman arkasındayızdır fener avrupada 8 yemeyi bırak 1-0 yenilse biz buna üzülürüz sonuçta fenerde ülkemizin takımı. bence siz beşiktaşın 8 yemesine sevinmemeniz lazım. çünkü lig maçlarının yeri ayrı avrupa maçlarının yeri ayrı
    şampiyonlar liginde fenerbahçe ve bursaspora başarılar diliyoruz inşallah bu sene şampiyonlar liginde fırtına gibi eserlerde ülkemizin yüzünü güldürürler dualarımız bu yönde

Üye
    hak_dostu17 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhittin
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    12345

bak bu son mesajınızı çok beğendim ve takdir ediyorum. bu sne bursa fenerbahçe beşiktaş galatasaray ve trabzon avrupaya gidiyorlar bu takımlarımızın hepsine avrupada başarılar diliyoruz hepsini yolları açık olsun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12