Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nanelimon Avatarı

Son Giriş
    19.02-2017
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tercihlerimde hizmetli yazmama ısrarla engel oldular ne fark var acaba teşekkürler

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım hizmetliler çalıştığı iş yerinin her türlü temizlik işleri. evrak getir götür işlerini varsa kalorifer yakma, işyerine gelen vatandaşa yol gösterme gibi işleri yaparlar.

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

engeliniz nedir?

Üye
    nanelimon Avatarı

Son Giriş
    19.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cp hastalığına sahibim bedensel engelliyim yani

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelliler sanıyorum öyle temizlik işlerini ve kalorifercilik işlerini yaptırmazlar ve öyle zannediyorumki engelliler biraz ayrıcalık olur herhalde

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

hizmetli kadrosunu son tercihlere yazmanı tercih ederim.(kazanma oranını yüksek tutmak için,garantili olması için)

lise mezunu 15 yıllık bir hizmetli,ile aynı şekildeki bir memur arasında 200 tl.maaş farkı vardır.

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AhvaliAŞK;

hiç de öyle değil bizzat gerektiğini yaptırıyorlar. birde kendini ıspatlama komplesksi olan bir müdürün varsa dahada kötü.

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dogrudur güzel insan lakin başıma gelmediği icin bilemiyorum ama kanaatimce bir tahminde bulundum kii siz gibi bilenler bizi aydınlattıgı icin teşk ederim..

not: daha önce hic devlet memuru olmadım ve calışmadıgım icin bilmediğimden söyledim.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

arkadaşlar bazı densiz amirler,müdürler olabilir..doğada bin türlü insan mevcut..diyelim o türler sizi eziyor demi..ağzınız yokmu,gideceksiniz bir üst makama şikayet edeceksizni..hatta kanıt ile gideceksiniz..seni sürdürürüm işine son verdiririm gibi polemikler de olabilir..dedimya her türlü ihtimal var..onlarada aldırış etmeyeceksiniz..ha ben şuan meurmuyum..hayır..ama olursam bu ihitimallerin başıma gelebileceğini biliyorum..kendimce önlemlerim hazır..

ama şuda var,çoğunlukla gideceğiniz yerlerde fazla üstünüze gelinmeyecektir..hizmetli de olsanız memurda olsanız fazla üsütnüze de gelinmez,ama fazlada rahat bırakılmazsınız..e buda olması gereken..

Üye
    heroeraser Avatarı

Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    01:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben hizmetli kadrosundayım bedensel özrüm yok ama %80 özürlüyüm. teknik liste bilgisayar bölümü mezunu oldıuğum için memur olarak görevlendirme yaptılar beni. Hertürlü işi yaptırtıyorlar bir sürü görev yüklediler sorumluluğum arttı bazı günlü işler stres ve sıkıntı yaratıyor bende bazı bilgilerin sisteme işlenmesi onaylanması gibi işleri yetişmediğinden hafta sonu veya akşamları evde yapıyorum . İyi mi oldu çalıştığım yer için hayır. Çünkü İlçe Milli Eğitimde çalışıyorum 4 oda var toplasan 50 metrekare alan yok şuan 3 tane hizmetli var benle 4 normalde. 3 memur 1 de v.h.k.i var. Hizmetliler özürlü değil 50 metrekare alanı 2 günde bir paspaslıyorlar bilgisayarları var evrak kayıt yapıyorlar. keşke bende o işi yapsaydım da bu kadar stres yaşamasaydım. Okulda hizmetli olmak zordur veya büyük yerde tahminim o şekilde.

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Benim dayım da osmaniye de hizmetli kadrosunda ama yaptığı için çok rahat, öyle kalofer yakmak, paspas atma gibi bir durum söz konusu değil. hizmetli genelde memurların işlerini yapar.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hizmetlide eni sonu elin paspasa yada beze degecek 2+2=4 bu gün elleme yarın ellem bigün diycekler idari bölümün ögretmen odasını müdür odasını katip veyahut sekreter odasını temzle bide koridora göz at bi elden geç derler ben biliyorum yaşadım yani,egerki vicdanlı bi müdür çıkar ufak tefek iş yaptırır ozaman bişe diyemem,yaptırmazsa eger o okulda şirket elemanlarının olmasından engelliye fazla iş göstermez ama gittiginiz okulda sadece ya sen yada bi memur daha varsa ozaman vay halimize deriz..

Üye
    nanelimon Avatarı

Son Giriş
    19.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu yazdıklarınızdan yaptığım çıkarımla yazmayacağım sanırım ama kontenjanda çok var bulunduğum ilde hayırlısı hepimizin hakkında

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer kurumda taşeron şirket elemanı gibi temizlik işçileri varsa o zaman hizmetli kadrosundaki arkadaşlar memur gibi ama daha basit işlerde çalışırlar bence. Arada pek fark kalmaz. Eğer kurumda temizlik işlerini yapan yoksa o zaman amir kararına göre çalışırlar. Yani biraz yönetici insafına da bakar. Tabii bunlar şahsi fikrim. Sağlık bakanlığında hastanelerin bir kısımında temizlik işlerini taşeron şirketler yapar.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla arkadaşlar benim bildigim bi hastane adamlar kendi adamını almış başhekim koymuş en rahat yere hem vezne hem sekreterlik danışmaya,ama gel gör bizim gibi engelli memur oluyor gidiyor başhekim adamını yerinden oynatmaz müdür adamını yerinden oynatmaz gözümle gördüklerim bunlar,biz engellilerede iş ne yapabilrsinki heryer dolu halbuki hepside tanıdıgı maksak çıkarmamak için,madem engelli bi hak kazanmış memur olmuş hakkını verin adamlarınızı alıp masabaşı vereceginize birazda engelliyi düşünün,hastanede sadece başhekimin adamı tanıdıgı yeminle söylüyorum şuan o engellilerin çalışacagı kadroyu bildirse dpb'na yeminle 20 engelli işe girer abartısız masa başında..bizim bu türkiyede adalet yok..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon