Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Malum çoğumuzun beklediği ömss sürecinde sona doğru geldik kafama takılan benim gibi 15 günde bir hematoloji bölümünde tedavi görmesi gereken veya sürekli benim gibi belirli periyotlarda hastaneye gitmesi gereken memurlar devamlı bu izinleri almakta bir sıkıntı çeker mi? AKlıma gelen tedavi görülen hastaneden heyet raporu alıp ''adı geçen memur misal 15 günde bir tedavi görmek amacıyla hastanemize gelmesi mecburidir'' gibisiden bir heyet raporu alında işe yarar mı? veya böyle bir durumda ne yapmak gerekir?

Üye
    heroeraser Avatarı

Son Giriş
    07.01-2017
    Saat
    01:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla ben normal çalışıyorum izin almak sıkıntı dil aslında ama yerine göre değişirmi bilmem olay şu. Hastaneye gidecem diye sevk alıyorum tedavi olduğuna dair yazı yada birşey götürüyorum. Ama bu durum sende sürekli ise bence heyet raporu alıp kurumuna dilekçeyi yazarsın raporu ekleyip rahat rahat hastaneye gidersin kimse de niye gidiyorsun diyemez.

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    heroeraser; tşk ederim.