Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    swbeam Avatarı

Son Giriş
    09.03-2012
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slmlar ben %40 derecesinden engelliyim anadolu üniversitesi iktisat fakültesini bitirdim bu seneki ömss sınavına başvurdum sorum sınavı geçersem ve devlet hastanesi gibi bir yere düşersem maaşım ne kadardan başlıyabilir . milli eğitim bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenlik ve bilgisayarlı muhasebe sertifikalarım var bilgisayarı tekniker kadar çok iyi biliyorum bana 9. dereceden başlıyabilirsin dediler en son zamlarla özlük haklarımız diğer memurlarla aynıysa ne kadar maaş elime geçebilir .

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu hocam inşallah kazanır başlarsın da daha dereyi görmeden paçaları sıvamışsın. tahminen 1500-2000 lira arası olur

Üye
    swbeam Avatarı

Son Giriş
    09.03-2012
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yw kardeşim demek istediğim sadece lisans düzeyinde ve bilgisayar işletmeni olabilecek memurun hangi derecede ne kadar maaşla başlatılabileceği genellemesine dair soruydu ,1500 2000 demekle olmuyor bu işte tecrübelilere soru soruyorum varsa eğer

Üye
    necosony Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam
    bende yeni işe başladım derecem 9/1 i lisans mezunuyum eş çalışıyor iki çocuk var sağlık grup başkanlığında memurum hesaplama yöntemlerini bilmediğim için tam ne alacağım bilmiyorum forumda aynı özelliklere sahip bir arkadaş 1800 aldığnı yazmış. döner dahil.muhasebeye sordum 1050+ 500 döner dediler aradaki farklar neden kaynaklanır . yada hesaplama yöntemlerimi farklı, hata yapan mı var anlayamadım . konuya vakıf bir arkadaşımız bunun anlaşılabilir bir formülünü yöntemini sunarsa memnun olurum. sanırım pek çok üyede bunu mereak ediyordur

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1600-1650 civarı alırsın muhtemelen çocuk yardımı ile falan sağlık bakanlığı yada meb aşağı yukarı budur alınan ücrt.