Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    veteriner627 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben hem rapor oranı hemde hangi işlerde calıştırılamayacağına dair yazı almak istiyorum nasıl olacak oran olmayacak yazmışsınız???

ayrıca ikna demişsiniz ikna ile mi olacak bu işler? belgeyle olmayacak mı?

Üye
    veteriner627 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beden yorgunluğu,enfeksiyon riski olan yerlerde,soğukta ve ayakta çalışmam hastalığımı arttırdığı için uygun olmadığına dair sağlık raporu aldım. mesleğim veteriner olduğu için çalışma şartlarım mesleğimi icra etmeme izin vermiyor. bu durumda dilekçeyle sağlığıma uygun herhangi bir biriminizde görev almak istiyorum şeklinde dilekçe yazdım. buna istinaden kurum kadron değişir senin sağlık hizmetlerinden genel idare hizmetlerine geçersin diyor. fakat şöyle bir durum var genel idare hizmetlerine geçirebilirler mi beni? şayet geçirirlerse özel hizmet tazminatımı sağlık hizmetlerindeki gibi alabilir miyim? yoksa maaşım düz memur gibi düşer mi? buna istinaden bir kanun var mı? dilekçede ünvan yada sınıfım değişsin demedim sadece sağlığıma uygun herhangi bir birimde görev almak istiyorum dedim. ama benim kadro kurumda tek olduğu için boşaltmak istiyorlar?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bu konuda yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    veteriner627 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar yok mu soruma yanıt verebilecek. çok acil zor durumdayım...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12