Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar amirim şu senin görevin bu senin görevin evrakları ilçeye bırakmak senin görevin(ama hizmetlinin görevi asıl bu) sonra evrakları sevk ediyo dağıtmak senin görevin falan diyor bende biliyorum ama görevim olmadığını elimde bi kanun veya yönetmelik olmadığı için sees çıkaramıyorum bana (özürlü) genel idare hizmetleri memurunun görevleri nelerdir söylermisiniz özellikle yönetmelik fln olursa sevinirim

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim, o görev seninmiş bu görev benimmiş yok dairelerde. Herkes zayıf gördüğünün üzerine iş yıkmaya çalışır. Ben Afyondan Konya da Halk Eğitimi merkezine geldim. Geldiğimde tanışma faslı akabinde yeni müdür sordu...
    Göktürk, geldiğin kurumda T.İ.F'lere baktın mı? hayır, Okul Aile Birliği işlerine baktın mı? hayır dedim.
    Peki ne iş yaptın dedi. Yazı işleri tamamiyle bendeydi dedim (üst yazılar yani). Birde hiç maaş işlemi yapmasamda maaşlardan anlarım dedim.

Tamam sana yazı işlerini veriyorum dedi.

Gelen giden yazılar için mail sayfasının takibini yapıyorum ve 2 hafta da hepitopu 2-3 yazıya cevap yazmışımdır.

Kardeşim senin içinde diyeceğim şudur ki; bu dediklerinden ziyade önemli olan TİF ve Okul Aile Birliği işlerini üzerine almamak...

Kısacası her şey yine sende bitiyor...

Üye
    mrdmrd Avatarı

Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    10:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hiç bir memur sınıfının altındaki bir görevde çalıştırılamaz.Bu cümleyi benim amirim bana söyledi...