Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:00
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2010 Yılında Orman Genel Müdürlüğünce yapılan sınav ile Orman Bölge Müdürlüklerinde ve Orman İşletme Müdürlüklerinde işe başlayan Özürlü Memur ve Bilgisayar işletmenlerine;

2011 yılı Göreve Hazırlama Eğitimi Daima Hotels’de (Kiriş-Kemer/Antalya ) 05-14 Aralık 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.
    Gerekli Bilgiyi OGM - Orman Genel Mdrl Sitesinde görebirsiniz ..bi kaç gün içindede ilgili memurlara tebliğ edilecektir.

Benden Başka kimler katılacak bakalım

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

senden başka çıkmaz sanırım.. memur olan uğramıyor sitelere.. orda tanışrsın artık.. seminer olanakları da güzelmiş.. iyi tatiller.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Sanırım dediğin gibi .. Sağol Teşekkürler ayrıca

Üye
    mai80 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2014
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Unique hayırlı olsun 2010 yılındaki seminere ben de katılmıştım:O da kemer kirişteydi.Ankara Ogm deyim ben.Güzel oluyor. Kirişten otelin önünden dolmuşa binip kemer e gidebilirsin

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Memnun oldum Arkadaşım Bende Sakaryada Orman İşletmedeyim ..Denedim güzel diyorsun yani ee bakalım bizde görcez artık ..peki Biraz ön bilgi verebilirmisin orada neler yapılacak hangi konular felan,yapılması ve gezilmesi gereken yerler misali

Üye
    mai80 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Birimlere göre ayrı salonlarda eğitimler oluyor.Ayrıca kitaplarda dağıtıyorlar.(Ben mühendisim bizde öyleydi yani).Her dalda o konuya hakim konuşmacılar anlatıyorlar diyelim (artık ders kelimesini kullanmıyorum ) Yemek içmek açık büfe bedava. Seminer sonunda test usulü sınav da yapıyorlar.Ne kadar sıkı olacak falan deselerde millet ortaklaşa gteçiyor.Yani sorun olmaz.Amaç tanışmak. Oteli tam hatırlamıyorum aynımı. Bizimkinde disco falan vardı ordada eğlence vaar yani.Ama o kadar gitmişkken dediğim gibi dolmuşla kemer e bir inin merkez de dükkanlar falan var.Heykelin önünde foto çeektirmiştik ey gidi Bu arada sakaryada araştırdınmı ordan başka gidenlerde olur.Ben burda bulmuştum bi arkadaş ,orda da tanışmıştık.Üç kişi kemere gidip gezmiştik.Haydi kolay gelsin...

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Gayet güzel anlatmışsın teşekkürler öncelikle,ayrıca güzel bir anı'nı gözlerinin önüne sermiş oldum sanırım ..Dediğin gibi fırsat olursa elbette ki olur heralde gezeriz gitmişken tabikide burdan bizim işletmedende var arkadaşlar sakaryadanda 24 kişi ve toplamda baya kalabalık olcak toplam 466 kişimiş yani..Ayarlanan oteldede var disko felan muhtemelen aynı oteldir diye tahmin ediyorum.Dediğin gibi amaç tanışmak kaynaşmak lakin sınavı nasıl olur zormu kolaymı? kafaya takmaya heycan yapmaya gerek varmı? Zengin tecrübelerinden faydalanmak isterim

Üye
    mai80 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sınavı fazla takma derim. Evet bilgi soruları oluyor ama dediğim gibi yardımlaşma yeterli düzeyde olur.Kimse sınıfta kalmıyo

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Çok Teşekkürler..Peki Son bir soru daha ..Asaletler nezaman onaylanır sence tahminen eğitimden sonra yapılırmı yoksa eğitim sonrasında staj süreside olurmu sence ? mesela sizinki nasıl olmuştu?

Üye
    mai80 Avatarı

Son Giriş
    13.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Asalet seminerden sonra hemen olmuyor.Tam hatırlamıyorum ama asalet için birkaç ay beklemiştim gibi aklımda kalmış...

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Şerife Memnun oldum ..Elbette öğreneceğimiz şeyler olacakdır ve iyiki gelmişizde deriz diye tahmin ediyorum..Güzel bir yere benziyor gerçi biraz uzak sayılırızda biz gece yolculuğu olur bizimkisi sabahın köründe antalya semalarında oluruz umarım iyi geçer bakayım bi kız bulursam yönlendiririm size