Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enver38 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    14:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm fuulmongokturk kardeş bende gecen sene meb e atanan memurlardanım.4 yıllık mezunum 1345 tl alıyorum yanlışlık bende mı sende mi? 52 tl de gelır vergısını eklersem 1397 olur. Aradakı 25 tl nerden kaynaklanıyo?iyii günler

Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Turanalpertunga;

Soru olarak yöneltmiş olduğun "Kadro Derecesi: 7" ne anlama geliyor demirştim. Tayin nedeniyle bir nebze onun ne anlama geldiğinide şimdi öğrenmiş oldum. Düşüncelerimi tekrar düzelterek yazayımda önceki yorumumla yanlış tevzide bulunmayım dedim. Şeflik sınavına gir ve kazan her türlü şef olursun. Bazı istisnai sebeplerde boş olan şeflik kadrolarına geçici görevlede atanabilirsiniz. (Tabi bu kendinizi beğendirip iş yapabilme ve becerinizede bağlı)

Kadro Derecesi: Örneğin Milli Eğitim müdürlüklerinde açık memur kadroları bulunur ve kadro dereceleride belirtilir. 7 Kadro derecesi statüsünde o MEM de boş kadro yoksa ve o kuruma tayin istersen yerleşemezsin.

Enver 38;

Rapor oranın kaç veyahutta Gelir İdaresi Başkanlığına Sakatlık indirimi için dilekçe yazıp cevap aldın mı?

Üye
    SABO Avatarı

Son Giriş
    05.04-2017
    Saat
    11:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iyi güzel hoş yazdıklarınız da bende 66 puan aldım seçtiğim iller dışında atanmayıda kabul ettim bi sonuç yok nedir bu nice arkadaşlar daha düşük puanlar ile atanmış...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim sen maaş derdindesin biz işe yerleşme derdinde haline şükür et paşalar gibi al maaşını 3 aşagı 5 yukarı olsun buna şükür de diyorsundur tabi de paşalar gibi ne veriyolarsa al maaşını..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123