Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    honda48 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    10.08-2011
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    B İşitme kaybım var kamu görevlisi olarak çalışıyorum fakat çalıştığım yerde sorumluluk ve yetkililendiriyorum engelli olmama rağmen iş yerimdeki sorun benim moralimi bozuyor kanuna ve yasaya göre liste varmıdır. (yani çalışma yerindeki işveren tarafından engellilere ne gibi görevlerde çalıştırabilirler sorumlu iş verilirmi yetki verilirmi) bu konularda yardımcı olmanızı istiyorum

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer işitme kaybınızla görevlendirildiğiniz işi yapmakta zorlanıyorsanız..amirlerinizle konuşmanız gerekir..
    engelli raporunuz varsa bunu hatırlatmanızda fayda var eğer sözlü olarak ilgilenmiyorlarsa makama bir dilekçe yazmanız ve raporun fotokopisini ekleyip kayıt altına aldırın..engelinizi aşacak görevler veremezler..
    hangi kurumda olduğunuzu belirtmediğiniz için size yorum yapamıyorum..eminimki engelinize uygun görevler bulunur.

Üye
    murattı_34 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.11-2011
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporda çalıştırılamayacağın alanlar diye işaretlenen kısım var. Mesela benim raporda 'santral' diye işaretlemişler. Gel kör ki yaptığım iş telefonlara bakmak ve diğer işler. Yani bunlar hep kağıt üzerinde kalıyor.

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

itiraz edin hakkınızı arayın..siz sesinizi çıkarmazsanız her zaman ezilirsiniz..
    madem raporunuzda böyle bir bilgi var..makama bir dilekçe yazın raporunuzuda ekleyin birde kayıt numarası alın
    bakın bakalım size bu işi yaptırabilceklermi?

Üye
    ibo3535 Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    28.05-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen şef olsun rahatta takılıyon firdo hanım yazarsın ordan itiraz et die

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim bey şef olmadan önce memurluğumuda bildim.. bana engelime uygun görevler yüklediler ama ben fazlasını istedim..istemeyebilirdim..herkes hakettiğini almalı..
    o arkadaşlar demekki rahatsız oluyorlar ki şikayetlerini burda bildiriolar ve yapmaları gerekenleri burda belirtmekte bizlerin görevidir..

Üye
    Hayatin anlamı Avatarı

Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    09:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Firdevs hanım sizde memur musunuz? Bende SGK da yetkili memur um işitme engelliyim, işimi iyi yapıyorum diye benden habersiz imza yetkili yaptılar..sevinmeli mi? yoksa üzülmeli miyim? ama bilinen bir gerçekki; işini iyi yapan çalışkan memura daha çok iş verirler takdir etmek yerine..iş yapmaktan kaçınan o kadar normal memur var ki, sanırım asıl özürlü onlar...(cahiller en ağır özürlü grubudur bana göre)

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayatın anlamı evet bende memurum..zaten işini iyi yapanı takdir etmişler demekki adil müdürlere sahipsiniz..
    imza yetkisini alabilmişsiniz.. evet normal olupta işten kaçınanları bende gördüm..ama itiraz haklarımı kullandığımdan yeri geldi çok dost ve düşmanımda oldu.. ben çalışıcam yanımdaki oturcak yok öle yağma..
    size katılıyorum cahiller en ağır özürlü grubudur..birde tahsilli olup cahil geçinenleri kurumu basamak olarak kullananlarıda yadırgıyorum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hangi işlerde ve koşullarda çalıştırılamayacağınızı gösteren bir sağlık kurulu raporu alırsanız, o rapor kurumunuzu bağlar. Raporda belirtilen sınırlarda görevlendirmek durumunda kalırlar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...