Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 14 Eylül 2010 tarihinde İzmir'de bir liseye yardımcı hizmetler sınıfına yani hizmetli kadrosunda atandım. Sol diz altı protez kullanıyorum, yaptığım görevler artık dahada ağırlaşmaya başladı. 5000 Kitap bulunan kütüphanenin sorumluluğu ve temizliği, 1800 öğrenci + 100 öğretmenin her zaman uğradığı fotokopinin sorumluluğu, 17000 arşiv dosyasın bulunduğu ve bizzat benim işlediğim arşiv ve son olarakda 4 oda temizliği aynı zamanda bahçede lojmanın önünün temizliği. Son olarak kütüphanede ki bu zamana kadar işlenmemiş kitapların tek tek işlenmesi görevi verildi. Anlam veremediğim ben engelli memurum, bu kadar iş sağlam kişiye verilebiliyor mu ? Artık protezimde yaralar çıkmaya başladı, işten soğudum. Dışardan bakana kolay geliyor sanırım işleri zamanında aksatmadan yaptığım için. Yasal olarak ne gibi bir prosedür izlemem gerekiyor en azından temizlik işlerinden kurtulayım. Okul Kütüphaneleri Yönetmeliğinde kütüphane memuruna başka görev verilmez yazıyor ama benim ne iş yaptığım belli değil bu okulda, paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

-Önce okul yönetimine bu rahatsızlığınızı bildirin.
    -Halen daha sonuç alamazsanız bulunduğunuz ilçe/il müdürlüğünüze dilekçe ile başvuru da bulunun. Kanun gereği hakkınız vardır.

Kolay Gelsin

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Bu konu hakkında çok konuşuldu yazıldı itirazlar yapıldı sonuç iyi olanda var kötü olanda..Aykut şu linki incele sana ne yapman gerektiğini gösterecek..
    http://www.engelliler.biz/forum/kuru...r-verildi.html

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Bulunduğunuz İl Milli eğitim Müdürlüğüne aynı buraya yazdığınız gibi, daha sade anlaşılır şekilde, mağduriyetinizi bildirir bir dilekçe göndermeniz, bu dilekçenin ekini valiliğe gönderirsenizde faydalı olacaktır. Sen yapabildiğin kadar görevini yap, orası resmi yer ve sen engellisin lakin disiplin cezası almaya yönelik suçlar işleme ve işleyeceğini sanmıyorum.

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için, disiplin suçu işleyecek ne ahlaki nede görevle alakalı bir suç işlemem yani devlet memuruz sonuçta devletin bize verdiği bu kutsal göreve laik davranışlar içinde bulunmak zorundayız benim arzu ettiğim şey iş yükümün hafifleyip daha yararlı bir şekilde işlerimi yapmaktır. İş yükü ağır olunca insanın hiçbir işi yapası gelmiyor ne yazıkki