Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmeth21 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    16:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Antalya da otellerde engellilere ne kadar maaş veriliiyor merak ediyorum orda yaşayan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bu sorunun net bir yanıtı olamaz... Her otel her iş ayrıdır. Çalışanın mesleki becerisi, eğitimi, işe girişte yapacağı ömaaş pazarlığı...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu durumu bende çok merak etmiştim bir kaç yeri aradım askeri ücret verdiklerini söylediler

Üye
    mehmeth21 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2013
    Saat
    16:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kurumlarda genelde özürlü kardoları için ayrılan bir bütçe vardır bu bölgeden bölgeye değişir Antalya turizm yeri ve ne kadar ücret vereceğini merak ettim. Antalya da çalışan engelli arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Kolay gelsin...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

turizmde pek para vermezler.. moral bozmak gibi olmasın ama 4 yıllık turizm mezunuyum 10 sene kusadasında yasadım su anda da bodrumdayım..

Üye
    Ledzeppelin Avatarı

Son Giriş
    14.11-2011
    Saat
    23:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

antalyada yaşayan bir engelli oalrak soruna cevap verim. antalyada ki oteller işletmeler engelli pozisyonundan her sezon başı birçok engelli başvuru açarlar.Bu başvurular:temizlik görevlisi meydancı katcı bulaşıkcı gibi kadrolar için alım yaparlar ücretler asgariden başlar en fazla 900 kadar çıkar.Bu süreçte işi aldın diyelim başladıktan sonra seni denemeye tabi tutuyorlar ve bu süreçte uyumuna bakarlar.Genelde oteller bu uyum sürecinde başarızı olmuştur deyip eve gönderirler böylece yasal zorunluluğunu uzunca bir süre erteler bu süredede sezon bitmiş olur.Tabi bunun yanında birçok otelde engellileri kolay bölümlerde istisdam ederek sezon boyunca sigortasını ve ücretini tam yatororlar.Bu siizn hangi otelde ve nasıl bir yerde iş bulduğunuza bakar.

Üye
    BUNYAMINAKBULUT Avatarı

Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    08:51
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

antalyada engelli maaşları ne kadar konu hakkında yardım lütfen arkadaşlar.2014 itibariyle

Üye
    graphblues Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    09:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    uzun yıllar önce otelde maydancı olarak işten ayrılan biri tanıdığım var maaş asgari ücreti kadar