Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İdareci çok önemli başınızdaki idareci iyi olursa sizde rahat edersiniz.Benim müdürüm de bana okulun 2. katına çıkmam beni yorarsa çıkma diyor. gerisini siz kıyaslayın

Üye
    grafomer Avatarı

Gerçek Adı
    omer
    Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    sanal alem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memur adayıyım diye ses çıkarmıyorum arkadaşlar bende ismi lazım değil bir belediyede memurluk kazanım 4 yıllık üniverste mezunuyum grafik tasarım okudum beni basın ve halkla ilişkiler bölümüne atadılar

ama yaptığım tasarımları printerdan alıyorum genelde davetiye tasarımları bunları kestirmek için beni matbaya gönderiyolar ben bu ayak işini yapmak zorundamıyım üstelik matbadaki basit işçi mütecellitin afrasını tafrasını çekiyorum her geldiğimde aynışey bugün çok işimiz var 1 saat sonra gel kafa sallamalar en az 15 20dk bekletmeler bilmeyenler için söylüyorum yapacağı iş 10dklık iş babasını uşağmıyım ben git gel müdüre durumu izan ettim idare et alış dedi

ama en sonunda matbada patladım bağırdım çağırdım herşeyi göze almıştım arkamdan müdüre tlf edip şikayet etmişler müdürde bana adamlara niye artislik yapıyosun dedi artisliği yapanlar onlar dedim ve bidaha ben oraya gitmiyorum dedim o kadar sabrım taştıki herşeyi göze aldım işten atılmayı bile

ulan büroda bile işçi kadrosundan memur arkadaşlara bey diye hitab eden sekreter bana ismimle sesleniyo

bide ona giriştim şimdi ayğını denk almaya başladı bu iki olay aynı gün yaşandı bide çaycı var ben çay isteyince bidaki servise diyo yanımdaki arkadaş isterse hemen getiriyo bide ona girecektim dedim bugün bu kadar yeter ama onunda sırası gelecek acayip halde sinirlerim bozuk

bana yardımcı olaak arkadaşlar varmı benim haklarım neler bana neyi yaptırıp neyi yaptıramazlar beni butür mvzular yüzünden işten çıkarma veya asaletimin tastik olmasının uzaması gibi durumlar olurmu bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirm

bu arada özür durumum işitme impilant ile biraz duyuyorum ona göre yazın yani gözden veya ortapedik olsam zaten zor yaptırıllar

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herşeyi dengede tut köprü den geçene kadar daha sonra duruma göre tavrını belirlersin.disiplin cezası verirlerse adaylık sona erer

Üye
    grafomer Avatarı

Gerçek Adı
    omer
    Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sanal alem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bensalih cvp verdiğin için tşk ederim ama ciddimisin bukadar basıt mi bir disiplin cezası ve yallah harbiden bilmediğim için soruyorum eminmisin? ozaman çaycıya pas geçiyorum

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Belediye gibi farklı bir yapıda olan kurumdasın ben olsam dikkat ederdim

Üye
    grafomer Avatarı

Gerçek Adı
    omer
    Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sanal alem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eyvallah kardeş haklısın peki şu asaletim daha doğrusu esaretim bitince belediye falan fark edermi? tayin için zorlycam zaten fark etsede etmesede başkan ve başkan yardımcıları patron edasında

yeni torba yasasına göre artıkmemuru işten çıkarmak kolay diyolar ama böyle boktan bir meseleden hele hele asaletini almış hemde özürlü bir memuru çıkaramazlar diye düşünüyorum ama bakalım siz ne diyeceksiniz bu duruma

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: n_akdag Mesajı Gör
    galiba yeni sınav açılırsa mebi kazananların %80-90ını yeni sınava girer girmeyen nadir olacak gibime geliyor hadi hayırlısı
    -Çok güzel bir tespit , daha önceki mesajlarıda da söledim ya Herkes rütbesini satacağım diye gocunduruyor.

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende şaşıyorum Birtan kesinlike farklı meb e atanıpta mutlu olan çok az herkes sorunlar yaşıyor, heralde memurluktan çok şey bekliyorduk, beklenti çok olunca ve karşılaştığımız şeyler karşısında üzülüyoruz ve mutsuz oluyoruz ama kabullenmek lazım. hakkımızı hukukumuzu bilerek çok şey beklemeden kabullenmedikten sonra mutlu olamıyoruz...

Çok fazla kendimizide yıpratmayacağız, fakat diğer yandanda ben memurum diyipte illaki hakkım hukukum ben bunu yapmam, şunu yapmamda demeyeceğiz heralde, ben baktım mutsuz oluyorum ve sürekli yıpratıyorum kendimi verilen görevleri beni çok fazla yıpratmıyorsa yapmaya karar verdim, yapacak bir şey yok diyip memurun yaptığı bir çok işin haricinde bazı işleri yapıyorum mesela okulda 5 hizmetli var ama sürekli söylemem lazım temzilik yapın die ve bıktım bundan, odama girmezler adam gibi temizlik yapmazlar bu yüzden ben masamı ve odamı temizliyorum ve bundan gocunmuyorum çünki burada ben yaşıyorum, fotokopi yhs nin görevi olsada bana verilen bu işide gücüm yettiğince ve boş oldukça yapıyorum, napalım memurlukta payımıza düşen buymuş...
    Hem şöyle bir izleyin çevrenizi kaç kişi kurumda bağlı bulunduğun kadronun işini yapıyor, herkes bi şekilde faklı işlerde yapmakta... Yani olay şu ki sistem bu kimse illa benim kadrom bu bunun dışında bi şey yapmam deme yetkisine sahip değil...

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    -Asmina81 , ben kastetmeye çalıştığım nokta herkesin gücü oranla iş verilmesi.
    -Örneğin sen diyorsun ki odamı kalkıyorum temizliyorum , ama bazı arkadaşlarımız daha önceki mesajlarda okudum ,engelimiz ayağa kalkmamıza engel oluyor fakat kötü durumlara maruz kaldıklarını söylüyorlar ve de bize işkence gibi geliyor dediklerini duydum.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234