Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 54 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şimdi bak insanları yanlış yönlendiriyorsun hizmetli için zaten konuşmuyorum ben. Ben memur için konuşuyorum memurluk o beniö yazım değil bunu ben yazamam demiyoruz hem biz hemde şefimiz.Birde demişsin ki ipleri onun eline verme.Nasıl vermiyim kişi şube müdürü izin verde ipler elinde olsun.Senin durumunu bilemem.Sen diyorsan bi okuldayım ben bana okul temizetiyor yıkatıyor özel işlerini yaptırıyor o konuyu bilemem.Ben bizden çalışma koşullarımızdan örnek verdim

arşiv işine de hizmetli bakıyor bizde o düzenliyor

bizim bir görev tanımımız var hangi dosyalar kimde kim bakıyor diyerek.onun haricinde bana ceren git arşivi temizle düzenle diyemez ki.

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Mr. Aykut Mesajı Gör
    ßirtan;

Birtan maalesef maalesef protez ağrı yapıyor artık dayanmıyor vücud yani 62 kilodan 56 kiloya düştüm stressten dahada yüklenmeye devam bütün kütüphane kitapları Dewey onlu sınıflandırma sistemine göre tasnifini yapıcam sonra tek tek bilgisayara programa işleyeceğim temizlik fotokopi arşiv vs de cabası kaç kişi görev yapar sence bu 4 dalda 1 mi 2 mi 3 mü
    Bu adam hizmetli kadrosunda diye herşeyi yapsın ozaman. Ben diyorum ki yapamam demeyi öğrenin. tek derdim bu. Hocam bu iş bana ağar gelir demelisin yoksa daha çok işler yaparsın memuru hizmetlisi fark etmez.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ceren hanım ağzınızdan hizmetli lafı düşmüyor hizmetliler için ne düşünüyorsunuz biraz açar mısınız konuyu.Sizin için hizmetli nedir

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

-Herkes rütbesini öyle bir satar ki .
    -İster hizmetli ol ister müdür .(Katlanmak zorundasın)

-Bu arada sınavı kazanacaklar da okuyorlarsa , Kamu yat gelip yatma yeri harbiden değil , paşalar gibi işinizi de verirler
    -Herkese önerim şu elinizde mesleğiniz varsa mesleğinize göre bir işe girmeye çalışın (Ne iş olursa olsun diyenlere lafım)
    -Kolay Gelsin

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben zaten engelli hizmetlilerin durumuna bir şey demiyorum ben memurlar üzerinden konuşuyorum kişiye de dedim ki memurmusun hizmetlimi diye sordum memurlarda şeflerde verilen her işi yapıyorlar gördüğüm gözlemlediğim kadarıyla.Bu benim işim demiyoruz Şube müdürümüz söylediği zaman.Engelli Hizmetlilerin yapacağı işler konusu ayrı zaten ilker bey

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bitan bende öyle diyordum tamam memur olduk yatarız alırız elimize gazeteyi çayıda aldıkmı tamamdır diyordum. Öyle bişey yok. Diyorumya memur olduğum halde müdür nerdeyse odasını temizletcek taviz vermesem ki kendi odamı temizlediğimi saymıyorum bile. Hadi kendi odam elime yapışmaz diyorum.

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben memurlar için konuştum yani bir memurun bu benim işim değil öteki memur yazsın dediğini duymadım hatta şefler bile karşı çıkmıyor.Hzmetli için konuşuyorum deseydi zaten bi cevabım olamyacaktı.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ben hizmetliyim Kurum beni daha fazla sıkar ise hakkımı sonuna kadar da ararım gerekir ise valiye çıkarım engelli bireyi boş ver sağlam kişinin bile yapmakta zorlandığı işleri engelli birey nasıl yapacak. MEB zaten engelli hizmetli almak ile en büyük hatayı yaptı

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet yan gelip yatma yeri değil çokta stresli bir iş

ilker bey zaten ben sana söylemiştim ah önceden engelli hizmetliler alınmadan aylar önce sağlam hizmetliler memur kadrosuna alınmış sor eski memurlara birkaçı 10 ay önce memurluğa geçmiştir.Tam sınav açılacağı zamanlar

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi MEB i bırak hiç bir kurumun engelli hizmetli almaması lazım. Engelli alacaksan ne mezunu olursan ol memur olarak al.
    Arkadaşlarım var çocuk görme engelli çocugu sanki süpermen sanıyorlar.
    Ben memur olduğum halde bıktım yemin ederim gün sayıyorum 210 gün oldu, tek umudum yeni sınavla başka kuruma geçip asıl mesleğim olan bilgisayar programcılığını yapmak. yoksa MEB mi 50 tane sınav açsa girersem taş olayım

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi MEB i bırak hiç bir kurumun engelli hizmetli almaması lazım. Engelli alacaksan ne mezunu olursan ol memur olarak al.
    Arkadaşlarım var çocuk görme engelli çocugu sanki süpermen sanıyorlar.
    Ben memur olduğum halde bıktım yemin ederim gün sayıyorum 210 gün oldu, tek umudum yeni sınavla başka kuruma geçip asıl mesleğim olan bilgisayar programcılığını yapmak. yoksa MEB mi 50 tane sınav açsa girersem taş olayım.................

bende sana sonuna kadar katılıyorum iskoçyalı... yemin ederim bazen kendimi zor tutuyorum işin kötü tarafı bizim okulda 2 tanede 4/c li var eee sen neden 1400 alırken 850 alırım sen benim yaptığın işin 2 katını mı yapıyosun falan onu susturdum bu defa müdür bize kahve yap len ben ayakta durmayı zor beceriom sana nasıl kahve yapayım... işin açıkcası bende elektronik mezunuyum ilk sınavda kısmet olursa kaçacağım tabi işin iç kısmını bilmeyen arkadaslar hemen ön plana çıkarak allah gözünüzü doyursun hem memursunuz hem şikayet ediyoyorsunuz diyeceklerdir kesin...

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnşallah bende sınavı bekliyorum bakalım bu sefer kısmetli olup kazanabilcez mi..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Bu sınavları dört gözle bekliyorum açılsın hemen müracaatımı yapacağım...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevmediğin bir işte çalıştığın zaman hem kendini yıpratırsın hemde kuruma faydan olmaz meb hizmet alımı yaparak temizlik işlerini tümden taşeron firmalara vermeli hizmetlilerde memur statüsüne geçirilmeli bence

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ceren arkadasım sen okulları bılmıyorsun ıskocyalım cok haklı bırde bızım stajer olmamızdan dolayı hızmetlının ısını de bana yaptırmaya kalkıyor.bıraz yuz versem hafta sonuda gel dıyecek.ınan ozel ıslerınde bıle kullanmaya kalkıyor.ortepedık koltuk alın dedıgım halde onu bıle almadı meb soyledım onlarda okul alacak dıyolar.su stajerlıgım bır bıtsın o zaman gorusecez allahın ıznıyle.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon