Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    MEb de hizmetli olarak çalışan kişi sağlık bakanlığı sınavını kazanırsa süreç nasıl olur çok acil cevap bekliyoruz

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar , yeni çıkan kanunla Meb de çalışan bir memur sağlığı kazandığı zaman geçebilecek denilmiyormuydu ?

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkındaki yönetmelikte yapılan en son değişiklikle; "ilk kez devlet memuru olacaklar" için kısmındaki "ilk kez" ibaresi kaldırıldı ve artık engelli kadrosunda çalışan devlet memurları istedikleri kurumun sınavına girebilecekler.

Sizin arkadaşınızın atamasıda Naklen Atama usulüyle gerçekleştirilir. Sınavı kazandı demişsiniz, bulunduğu yerdeki il sağlık müdürlüğü ile görüşsün onlar daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"ilk kez devlet memuru olacaklar" için kısmındaki "ilk kez" ibaresinin kaldırılması, sağlık bakanlığı sınavına başvuru yaptıktan çok sonra yürürlüğe girdi. bu durumda sağlık bakanlığı sınavını kazanmış olsa dahi atama yapılamaz.

Üye
    DoaN Avatarı

Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Mevzuat değişikliği doğrudur. Bundan sonraki özürlü sınavlarına kamuda çalışan özürlüler de şartları elveriyorsa girebilecek fakat sağlık bakanlığının yaptığı 2010 özürlü alımı başvuru tarihi değişen mevzuattan önce yapıldığı için, kamuda çalışıp sağlık bakanlığı sınavını kazanan her kim olursa ataması yapılmayacak...

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Ya bırakın bu arkadaşı alla'a havale ettim meb' e yerleşmiş sağlık bakanlığına memur olcakmış başkasının hakkına girmiş yazık

Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

serdaruz;

bencede çok haklısın dillerine sağlık bu gidişle işsiz olan özürlü sayısı eksilmeyecek çünkü memur olanda tekrar sınava girecek ARKADAŞLAR LÜTFEN ENGEL OLMAYA ÇALIŞALIM MEMUR OLAN SINAVA GİREMESİN

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Önce işim yok diye feryat ediyorlar sonra şuraya geçsem şunun maaşı daha iyi. Bu nasıl bir kanatsizliktir anlıyamadım.Bende Meb 'i kazandım memnunumda başka bir kuruma geçmeyide düşünmüyorum.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o mebde calıştıgı halde saglıkbakanlıgına yerleşmeye çalışan arkadaşım eger yerleşirsen ALLAH HİÇ YEDİRMESİN diyorum+
    bir sürü engelli kardeşimiz var haklarını neden alıyorsunuzki yazıklar olsun böle gözü doymamış pis insanlara

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Arkadaşlar siz kendinizi neden böyle yoruyorsunuz günde 1 saat kadar ders çalışsanız siz de memur olursunuz çalışan kişide ders çalışıyor oda senin benim gibi daha güzel şartlarda çalışmak istiyor çalışan arkadaşların ne şartlarda çalıştığını biliyor musunuz...

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık bakanlığına kayıt yaptırdım sınava girmedim.
    Atamam yapılcağını bilsem girerdimde. Öyle allah yedirmesin demeyle falan olmaz arkadaşım.
    Sen kimin ne iş yaptığını biliyormusun. Ben 2 tane üniv bitirdim Meb de sıradan bir memurum kapasitemin çok altında bir işte çalışıyorum.
    Herkesın kendıne göre derdı var senı kınıyorum

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Herkesn kendi düşüncesdr saygı duyuyorum bütün yorum yapanlara ben de ilker abiye katılyrum herkes hayatında iyi yaşayablmek için daha rahat edblmek için daha iyisini veya daha iyi ortamı ister bunun önünde de yasalar bakımdan engel yoksa şartlar uyuyrsa neden olmasın neden değştrmesn kaldıki yasa yeni çıkmş demek ki talep varmış hükümetten bu istenmş devlet de okey demişş istekleri küçük gurp büyük gurp ayrmadan karşılamaya çalışmış olablir bence hayırlısı olsun herşeyin herkes için....

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meb e başvuruda bir evrak verildi herkese ve bir nüshasıda veren ilgili birimde ve burada şöyle bir şey söz konusu 5 tercih ve tercihine atanamaması durumun da eğer tercih dışı atamayı kabul ederim şıkkını işaretlemişse ne demek oluyor ben sizin beni nerede görevlendirirseniz atamayı kabul ediyorum değilmidir. ve bunu imzasıyla aday onaylayıp taahhüd etmedimi ha altındaki ibareye dikkat edin bunu mukabilen dogabilecek hukuki sorumluluk bana aittir tarih ve imza.
    Yani kişi her ne şekilde olursa olsun eğer atanırsa atamaya icazet edecektir ve 657 sayılı devlet memurları kanununda 63 maddeyi herkes araştırsın bakalım ne diyor o madde.
    bence meb de çalışıpta sağlığı kazanan aç gözlü bencil arkadaşlar sıralamadaki diğer arkadaşlarının hakkını gasp etmesin işlerine devam etsinler çünki arkasında yer alan sıralamadaki kişilerin dava açma hakkı var ve açarlarsa kazanacaklardır ortada kocaman bir yasa ve taahhüd söz konusu

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tamam kardeşim bizde o kişi daha iyi şartlarda çalışmasın demiyoruz keşke hepimiz daha iyi şartlarda olsak ama sorun bu kişinin ataması yapılan kişiler bir kez daha ataması yapılmaz ibaresi varken girmesi benim canımı sıktı giremeyeceğini bile bile girip ali veli kimse onun kadrosunu işgal ettiği için HARAM olsun diyorum ilker kardeşim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon