Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İsim kullanma kardeş ben isim kullandım mı?
    Zaten meb de çalı-şıpta sağlık ve diğer sınavları kazanan zaten gidemez..Kanun yürürlüğe girdikten sonra sınava girenler istediği bölüme gider ...
    Kimse kimsenin kadrosunu işgal etmiyor kazanan alnının akı ile göreve başlar...

http://www.mevzuatlar.com/sy/resmiGa.../030910001.htm

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

O zaman son değişikliğe göre , bu yıl yapılacak engelli sınavlarında , atıyorum sağlıkta çalışan bir kimse , 2011 meb engelli sınavını kazandığı zaman, istifa edip yeni kazandığı yere atanabilecektir , doğru mu anlamışım !!!

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

ilker;

Sonuç ne sınava hangi dönemde girmiş kanun yürürlüğe girmişmi girmemiş mi bak dediğin gibi olsa amenna haklısın bu kardeş benim statümde değil yani aynı statüde girmemişiz ben kendim için bi şey dedğim yok zaten velevki benimle aynı kategoriden girdi veya seninle sen ben yine aynı şeyi diyecektik gönül ister herkes daha iyi daha güzel yerlere senin dediğin gibi alnının akıyla gelsin ama bu düpe düz AÇ GÖZLÜLÜK....

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Aynen birtan kardeşim zaten buna itiraz edenler çalışmadan memur olmak isteyen zatı muhteremler Devlet sınav açmış kim girer ise girer kazanan alnının akı ile görevine başlar ister çalışsın ister çalışmasın bu bir bilgi yarışıdır.
    zrllerin Devlet Memurluuna Alnma artlar ile Yaplacak Yarma Snavlar Hakknda Ynetmelikte Deiiklik Yaplmasna Dair Ynetmelik 9/8/2010

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Sakin istifa etmeyin arkadaslar hakkinizi ziyan edersiniz.Devlet memurlari kanuna gore istifa ettiginiz taktirde mazeretiniz kabul edilirse en az 6 ay,edilmez ise 1 yil devlet memurluguna muracaat edemiyorsunuz.Engelli devlet memuru arkadaslar calisirken baska sinava girip kazanirsaniz atamanizi nakil yoluyla yaptirmalisiniz.Yoksa evdeki bulgurdanda olursunuz. Aman DIKKAT!

Üye
    can_can Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ CAN GUNDUZ
    Son Giriş
    05.03-2011
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar aynı zamanlarda sınav başvurusu yapıldı. Ben bunlardan biriyim ilk başvuru şartında da öyle bir kanun yok... Boş konuşmaya devam edin Kazanmışsam hakkımı ararım. Sende kazan sende gir... Boş İşler Mühendisleri...

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kazanır kazanmasına da, sağlık bakanlığına geçtiğinde; milli eğitimdeki kadro açık kalacak. Siz bunun hak olduğunu mu iddia ediyorsunuz. Ayrıca konuya metin yazan arkadaşları zedeleyici cümleler kullanmayın. Yok mühendismiş vs... Sizin gibi insanların torpille atanmadığı ne malum...

Siz kazanmış olabilirsiniz ama devletin sizin gibi gözü doymaz şuursuzları yerleştirmemesi gerekir. Eğer torpil değilse...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Tamam işte bizde onu diyoruz bizim sınava girip kazanacağımız ne malum çalışan kazanır ve atanır kimse kimsenin hakkını almıyor ki sizler çalışmadan atanmak mı istiyorsunuz velevki öyle düşünüyorsanız esas şuursuzlar sizlersiniz...
    Malum ile olmuyor bu iş YAPRAK elinde belge varsa yargıya taşırsın seni kimse tutmuyor bu arada meb te çalışmaya başlayan arkadaşlarımız hepsi alnın akı ile bu sınavı kazanıp bu görevlere geldiler..
    Bizden boşalan kadrolarada alım olmayacağını ne biliyorsunuz...
    Yine söylüyorum açılacak olan yeni sınavları dört gözle bekliyorum

Üye
    can_can Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ CAN GUNDUZ
    Son Giriş
    05.03-2011
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    MALATYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler kardeşim

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ilker Mesajı Gör
    Tamam işte bizde onu diyoruz bizim sınava girip kazanacağımız ne malum çalışan kazanır ve atanır kimse kimsenin hakkını almıyor ki sizler çalışmadan atanmak mı istiyorsunuz velevki öyle düşünüyorsanız esas şuursuzlar sizlersiniz...
    Malum ile olmuyor bu iş YAPRAK elinde belge varsa yargıya taşırsın seni kimse tutmuyor bu arada meb te çalışmaya başlayan arkadaşlarımız hepsi alnın akı ile bu sınavı kazanıp bu görevlere geldiler..
    Bizden boşalan kadrolarada alım olmayacağını ne biliyorsunuz...
    Yine söylüyorum açılacak olan yeni sınavları dört gözle bekliyorum
    Benim belgem olmayabilir fakat sizin yaptığınız bu terbiyesizliği ve hırsızlığı Yüce Allah görmektedir. EEEEEEEE ne demişler çekirge bi sıçrar iki sıçrar üç değince hop şapa oturur... Sizde hem zıplayın hem de sayın bakalım ne zaman şapa oturacaksınız. Ben sizin gibi dengesizleri yargıya taşımam. Çünkü Allahın adeleti daha sağlamdır. Her zaman ona havalederim...

Bu kadar uyanık ve kadro hırsızı olduğunuza göre MEB' de kendi hakkınızla girmemişsiniz belli... Sizin gibi çakallar oldukça hak eden masum insanlar geride kalacaktır. Sizler de bu ddurumu çok güzelmiş gibi burda övüne övüne anlatın... Bu da sizin terbiyeniz olsa gerek...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

1.Elinde belgen yok ise susup oturacaksın..
    2.Esas terbiyesizliği sen yapıyorsun sen kimsin ki bana hırsız diyorsun..Bu hakkı kimden alıyorsun..
    3.Şapa oturanları göreceğiz bu sınavlar bir açılsın zaten kazanamayan şapa oturmuştur.Birde sen zaten sınava girip kazanamamışsın ve şapa oturmuşsun zaten Sınavı kazanamadığın için sağa sola bulaşıyorsun işte.
    3.Elinde belge yok ki nasıl taşıyacaksın...Istıracak köpek dişini göstermez
    4.Hakkım ile girdiğimi belgeler-sem ne yaparsınız durun ben söyleyeyim bir çakal gibi kuyrugunu koltugunun altına alıp gidersin.
    5.Bütün hakaretlerinizi size geri iletiyorum
    Sen hem meb i hemde sağlığı kazanamamış ve ŞAPA çoktan oturmuşsun zaten...
    Çok çalışman lazım çok burada insanlara hakaret edecegine git biraz ders çalış salak.

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zehirliyaprak Mesajı Gör
    Kazanır kazanmasına da, sağlık bakanlığına geçtiğinde; milli eğitimdeki kadro açık kalacak. Siz bunun hak olduğunu mu iddia ediyorsunuz. Ayrıca konuya metin yazan arkadaşları zedeleyici cümleler kullanmayın. Yok mühendismiş vs... Sizin gibi insanların torpille atanmadığı ne malum...

Siz kazanmış olabilirsiniz ama devletin sizin gibi gözü doymaz şuursuzları yerleştirmemesi gerekir. Eğer torpil değilse...

Tam kendine göre nick seçmişsin zehirli.
    Bu sınava giripte torpille atanan bir kişi çıkar ben istifa edecem yok öyle bişey hayal görüyorsun sen.
    Sana inat ne kadar sınav açılırsa girip kazanacam beğenirsem gidecem beğenmezsem gitmicem.
    Zedeleyici diyorsun kendin daha fena zedeliyorsun bilmem farkındamısın.
    Allah senin gibi zehirlilerden beni korusun.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zehirliyaprak Mesajı Gör
    Benim belgem olmayabilir fakat sizin yaptığınız bu terbiyesizliği ve hırsızlığı Yüce Allah görmektedir. EEEEEEEE ne demişler çekirge bi sıçrar iki sıçrar üç değince hop şapa oturur... Sizde hem zıplayın hem de sayın bakalım ne zaman şapa oturacaksınız. Ben sizin gibi dengesizleri yargıya taşımam. Çünkü Allahın adeleti daha sağlamdır. Her zaman ona havalederim...

Bu kadar uyanık ve kadro hırsızı olduğunuza göre MEB' de kendi hakkınızla girmemişsiniz belli... Sizin gibi çakallar oldukça hak eden masum insanlar geride kalacaktır. Sizler de bu ddurumu çok güzelmiş gibi burda övüne övüne anlatın... Bu da sizin terbiyeniz olsa gerek...
    Neyin davasını sürdürüyorsunuz ki , Öğrenmişsiniz allah kazandırmasın, yok allahın adaletine havale ediyorum . Kazanan demekki allah kazandırıyor ki ve de yiyecek ekmeği var ki kazanıyor ,

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12