Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 77 mesajın 76-77 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akdenizli81 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben bu kanun sayesinde nöbetten kurtuldum

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu izni resmi yazıyla kullanan var mı?resmi yazı elinde olan arkadaşım benimle paylaşabilir mi?ben hergün geç kalıyorum

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BaY_Cin Mesajı Gör
    Arkadaşlar kanuna istinaden İl Valilikleri il sınırları içerisinde bulunan bütün kurumlara engelli memurların çalışma saatlerine ilişkin genelge gönderdi. Kanunda da belirtildiği üzere engellilerin çalışma saatlerini İl Valilikleri belirliyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam sabah işe başlama 09:00 akşam mesai bitişi 16:00 olarak ve öğle arası mesai süresinde de bir değişiklik yapıldı. Çalıştığınız kurumdan veya bir üst kurumdan bu resmi yazıyı talep edin ve çalışma saatlerinizin bu genelge çerçevesinde değiştirilmesini isteyin.

Yayınlanan ve okuduğum genelgede "Engelli Memur" denilmekte engel gruplarına göre bir ayrım yapılmamıştı. Yani engelli kadrosunda çalışan tüm memurları kapsamakta.

Grafomer;
    Engelli Kadrosuna çalışan memura mesai yaptıralamayacağı zaten kanunla sabit olduğu gibi bu kanunla birlikte de çalışma saatlerin açıkca belirtilmiştir. Yarın genelgeyi bulup yayınlamaya çalışırım.
    her valiilkte böyle bir genelge yok sanırım istanbul için var mı?

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456