Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    orcunnn Avatarı

Gerçek Adı
    orcun orcun
    Son Giriş
    23.10-2015
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ziraat bankasının ayrı bir vakfı var sgk yerine bugun beni aradılar erken emeklilik için yeniden sağlık raporu istediler benden 2 hafta oluyır işe başlayalı ozaman sağlık raporumu vermiştim zaten işe alım için fakat dedilerki bunun içn ayrı rapor alacaksın dediler hem vergiden muaf hemde emeklilik işlemleri için de dediler hastaneye bu konu hakkında blgisi olan varmı...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Üye
    orcunnn Avatarı

Gerçek Adı
    orcun orcun
    Son Giriş
    23.10-2015
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zaten benim sağlık raporumun arkasında hepsi yazıyor bu ziraatın vakfı neden öyle dedi anlamıyorum sağlık raporumun arkasında vergi indirimnden yararlanması yazıyor EVET yazıyor 2 gün önce deftarlıga gttım vergi indiriminden yararlanmak için evraklarımı kabul ettiler 1.5 ay sonra çalıştığın kuruma sonucun gelir dediler eğer o sonuç olumlu olursa deftardarlıkdan gelen belgelri birde vakıfa gönderecem bakalım vergi indiriminden yararlanırsam herhalde erken emekllilik için de vakıf kendi sistemine kaydını yapar diye düşünüyorum gelir vergisinin 31. maddesinden yararlanıyormusuz arkadaslar varmı özürlü olup ziraatte çalışan beni bilgilendirirseniz sevinirim.