Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Canım arkadaşım keşke 1 yıldan sonra tayin istemeseydin tabii ki farklı ilde değilsen çünkü kötü insanlarla uğraşmak insanı canından bezdiriyor sen daha yeni imişsin Allah sabırlar ihsan eylesin eğitimcileri iyice bir eğitseler tabi hepsini değil ama birçoğuna hoşgörü,sevgi, merhamet,dürüstlük öğretseler arkadaşım inan amir olacak yardımcıya en ufak bir sorun anlatsam hemen yukarıya yalakalık olsun diye öyle çarpıtarak anlatıyor ki göze girmek için sonra başamir bir hışımla beni odasına çağırıyor ben iki gözü iki çeşme ağlayarak çıkıyorum odasından çünki bana bağırırken kendini kaybediyor adeta sonra o yardımcı olacak yalaka yüzüme utanmadan bakabiliyor amaçları kadrosu bile olmayan adamı yerime geçirip ona postacılık yaptırarak dedikodu yapmak ne diyeyim Allah hepimizin yardımcısı olsun böyle insanların eline kimseyi düşürmesin amin arkadaşım ama artık Allah'ın gücüne gitmesin ama umudumu kestim...

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mesai arkadaşlarınız açısından oldukça şanssızsınız sanırım. Benim de okulumda hareketlerimi engelleyen bir merdiven sorunu vardı. Okulu ilk gördüğümde gözüme çarpan da oydu... O zamanki müdürüme "birşey yapamaz mısınız?" dediğimde aldığım cevap sinir bozucuydu... "Ben çalışan hademelerin parasını veremiyorum, merdiven için trabzan parasını nerden bulayım?" Okullar açılmadan bir demirci buldum ve okulun girişindeki merdivene sağlı sollu iki kolluk yaptırdım. Kendi imkanlarımla yaptırdım. Hayrını görsün, kolaylaştırmayan zorlaştıran amirlere sadakam olsun... Şimdi ki müdürüm ise dünya iyisi bir insan...Üç katlı binanın diğer üç katlı binasına geçmem gerekn saatler oluyordu. Biraz zorlandığımı söyleyince, hemen Sınıflarımı öğretmenler odasının yakınlarına aldırdı. Tabi diğer öğretmen arkadaşların da onayını alarak. Sağolsunlar, hiçbiri karşı çıkmadı. Aksine destek gösterdiler. Tuvalet lavabo sorunu yaşamıyorum. Ama yaşasam biliyorum ki bir gün içerisinde onu da hallederler. Kendimi çok şanslı hissediyorum bazen...

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım ben de tayin isteyeceğim ama inşallah böyle birileri karşıma bir daha çıkmaz artık gözüm öyle korkmuş ki herkes bunlar gibi sayarak genelleme yapıyorum eğer iyi birileri olursa aynı yerden emekli olacağım bak Asya arkadaşımız kendi müdürüne iyi diyor bu duruma onun adına hepimiz seviniyoruz Allah o müdürden de razı olsun işini gücünü rast getirsin...Aslında imkansızı istemiyoruz hakkımızı istiyoruz ama hakkımızı isterken haksızlığa uğruyoruz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12