Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    12:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vergi indirimi ile alakalı bi sorum olacak şimdi her işe giren insan vergi indirimi için başvurmak zorundamıdır??
    ,ayrıca ben memur olursam ve devlet benden vergi indirimi için başvurmamı ister mi eğer isterse ve raporumun oranı düşük gelirse memurluğum düşer mi??

bunun neden soruyorum çünkü bugün işkurda engelli bir arkadaşla tanıştım bana dedi ki BALTAZAR kanunundan dolayı oranlar genelde aşağı çekiliyormuş. .e o zaman ben atanırsam ve raporum aşağı çekilirse ne olacak ve birde ben nasıl emekli olacağım

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi erken emeklilik be çalişanlar için biraz daha yüksek maaş anlamina gelir .. vergi indirimi almak için rapor ankaraya maliyeye gönderilir ordaki kurul onaylar... şayet onaylanmaz ve düşür ise bunun size bir etkisi olmaz tamamen ayri bir işleyiş örnegin %50 raporunuz var memursunuz vergi indiriminde raporunuzun orani düşürüldü bu bişey ifade etmez memurluğunuz düşmez elinizdeki rapor geçerlidir yardimci oldum umarim

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    12:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol arkadaşım peki memeurluğa ilk atanan bir arkadaş şöyle demişti '' ben atandım kurum benden vergi indirimi çin dilekçe göndermemi istedi gönderdim ama raprumun derecesi düşerek geri geldi şimdi ben ne yapacağım arada kaldım'' bende çok üzülmüştüm o kardeşe bide raporu veren devlet kurumu aşağı çeken gene devlet kurumu neden yapıyorlarki bunu???

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi alamaz erkende emekli olamaz olacaği budur yoksa memurluktan çıkarilmaz bu kanayan bir yara o kurul hep raporlari indirior neye göre neye istinadan o bilinmiyor işallah düzelecek sanırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Görevinize son verilmesi söz konusu olamaz.

1 ekim 2008'den sonra memur olanlar emeklilik için vergi indirimi elde etmek zorunda değiller. Ama, emekli olacakları tarihte %40 ve üzerinde rapor alıp bunu belgelemek zorundalar. Varolan düzenlemeye göre bu böyle.

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

gakkom23 kardeş ben de hizmetli statüsünde görev yapıyorum şuan meb de mutemet raporunu getir mal müd. verecem işin hallocak dedi ankaraya falan gitmiyor yani zaten biz engelli statüsünde atamamız yapılıyor .

Üye
    devecitalha Avatarı

Son Giriş
    30.05-2013
    Saat
    19:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın oturan boğa kafam1 karıştı şimdi ben 2007 yılında %40 sağlık raporumla kamu kurumunda özürlü kadrosunda işe başladım şimdi ben bu giriş şekli ve raporumla erken emeklilik hakkına sahip değilmiyim erken emeklilik için yeniden rapormu almam gerekir. ayrıca raporumda süresiz yazıyor yetmezmi bilgilendirirseniz sevinirim.