Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuh1989 Avatarı

Gerçek Adı
    nuh
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aynı sıkıntı bendede var devletin vermiş olduğu raporu dikkate almadan yerleştirme yaptılar kendi adıma benim tek gözüm görmüyor beni büro memuru olarak bilgisayar başına verdiler zaten tek gözüm var diğeride bilgisayara baktığım süre içinde rahatsızlanıyor yada bu sınava tek kolu olupta başvuran birisi olsa sınavıda kazansa o insanıdamı bilgisayar başına oturtacaklar.
    Nasıl hakkımızı arayacağız ben bulunduğum ildeki şube müdürünün görevini yapmadığını düşnüyorum yerleştirme sırasında raopru sadece dosya içine sıkıştırdı evrak olarak benim tek gözümün numarası artarsa raporun ne anlamı var çalıştırılması yerlerde bilgisayarlı yerlerde çalışamaz yazıyor ama şube müdür çok bakmazsın diyip geçiştirebiliyor. Yardımda bulunabilecekler varmı buna çözüm olarak.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Honor,

Seni ve bu konudaki tutumunu çok takdir ettim. Yeni görevinde başarılar dilerim.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

honor, sorununuzun çözümlendiğine sevindim . Uygun düzenleme yapmak zorundalar zaten.

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

[sevgili arkadaşım önce atanıp başlamadığın okul ile mi bağlıydı ilçeye mi ilçeye ise ilçeyede dilekçe verdin mi? ben de aynı durumdayım o yüzden soruyorum atamanı iptal edip bir diğer yere mi verdiler? Dilekçende nelere değindin benim de çalışma yerim giriş katta ancak tuvalet bir üst katta ve özürlü tuvaleti yok okulun girişi ise içler acısı 2 kez okula girerken düştüm belediye ne kadarını yapıyor ne kadarını okul bilmiyorum ben de tayin talep edeceğim. Esen kalın...

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

devlet yerinde bir iş yapsa ozaman çağ kapatıp açarız

Üye
    wheelchair Avatarı

Son Giriş
    03.12-2010
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzgülleri;

"güzgülleri" benim atandığım okul ilçeye bağlıydı ama ben işe hiç başlamadan itirazımı İl Milli Eğitime yaptım. Dilekçemde de sadece engel durumumu açıklayıp bildiğim bana uygun bi okulun adını verdim. Tayin olabilmen konusunda çok emin değilim malum daha aday memuruz o yüzden normal şartlarda bu mümkün değil bildiğim kadarıyla ama özel durumlarda ne olur bilmiyorum. Ne olursa olsun özürlüler kanununa göre senin için gerekli düzenlemeleri yapmak zorundalar. Bence milli eğitimle bi konuş sonra olmaz ise okula senin için gerekli düzenlemeleri yapması için dilekçe ver(dilekçende bunu şart koşan özürlüler kanundaki zorunluluğu da belirt). Umarım bi' an önce senin sorunun da çözülür.(HONOR - honor hesabıma girişte sıkıntı yaşadım onun için burdan yazdım kusura bakmayın)

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

canaslan;

Arkadaşım Burda iş beğenmemek değil olay.Asansör olsada, adam kata çıkmaya gücense haklısın.Ama tekerlekli sandalyeli biri yada tek başına yürüyemeyen biri 3.kata 5.kata nasıl çıksın .Konuşurken biraz düşünerek konuşun.Ne demek memurluk hakkını elinden alsın.Sınava girerken biliyorduk tabikide hizmetli kadrosunda olunduğunu ama tutupta yürüyemeyen birine temizlik yaptıracak da değiller.o zaman kadroyu açarken kriter belirtsinler ki millet de ona göre başvursun.Sen ve senin gibi düşünen engellilere şaşıyorum gerçekten.Kimden yanasınız bilmiyorum ki....

Üye
    zübüş Avatarı

Gerçek Adı
    zübeyde
    Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    canaslan;

ilk iletini asıl sen dikkatlice oku.senin söylediklerin farklı şeyler. tabiki abartı lı durum sergileyen arkadaşlarımızda zaman zaman olabiliyor.Ona bişey demiyorum sende kendi çapında haklısın.Ama esas değinilen konu bu değil.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12