Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nigmae Avatarı

Son Giriş
    20.04-2011
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Arkadaşlar,

Yıllar boyu yenemediğim korkumdan dolayı bunca yıl memurluğu hep beklettim.Ancak bu yıl hazirandaki atamada her şeye rağmen dedim ve atandım.Bir üniversitede merkez diye tercih etmeme rağmen bir ilçeye verdiler.Benim merkez istememin nedeni okulun ilçe dışında olması ve bu yüzden toplu taşıma araçları kullanmak zorunda kalmam..

Ancak ben otobüs ya da minibüs kaldırıma yanaşmaz ise binemiyorum.İşe yürüyerek gidip gelmem gerek..Bu şansa merkezde sahibim.Acaba merkeze gelmek için neler yapabilirim.
    Sağlık raporumda progresif müsküler distrofi diyor..Acaba devlet hastanesinden fizik tedavi vb için sürekli tedavi olması lazım vb gibi bir rapor alırsam işe yarar mı?Tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum..iyi günler..

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

müdürüne anlat durumu halleder yada kamusen veya memursen sandikalari bü tür olaylarda çok etkilidirler 1hafta merkeze verirler seni

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esata hak veriyorum bende devlet memuruyum.. önce müdürünüzle konuşun olmaz falan derse sendikaya üye olun..sendikacı arkadaşlar size gerekn yardımı yaparlar...

Üye
    nigmae Avatarı

Son Giriş
    20.04-2011
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlginize çok çok teşekkür ederim.Aslında benim amacım ilçeye taşınma felan olmadan yani hiç sürünmeden bu işi halledebilmek.Bir sürü taşınma parası,ev araması işin cabası.Müdür derken rektörü mü kastediyorsunuz acaba,yoksa meslek yüksek okulunun müdürünü mü?

Başlığın Etiketleri