Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    çhehov Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Giyecek yardımıyla ilgili yazıya tekrar baktım. bu yazıda 15 ağustosa kadar bize bildirin diyor. yani 2 ay önce 2010 yılı giyecek yardımı başvurusu bitmiş gibi görünüyor. siz bu tarihlerden sonra işe başladıysanız gelecek yılın giyecek yardımından yararlanabilirsin.

genede siz memura bir söyleyin, bakarsınız olur...

banka promosyonu kişisel bir şey değil! bu kurumlar arası bir konu. meb ile banka aralarında anlaşıyorlar, belli bir dönemde belli bir miktar para personele dağıtılma kararı alınıyor ve eşit bir şekilde personelin maaş hesabına yatırılıyor. bende hiç almadım ama bizim ilçelerden birinde dağıtılmış. kişi başı 72 tl almışlar.

Üye
    ALİALİ Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar meb e atanan memur adayları giyim yardımı alan var mı ? ben okulda çalıştığımdan bu konu hakkında kimse bana bilgi vermiyor .memurların ne gibi hakları konusunda memurlar sitesinden yada bu siteden tesadüfen bilgi sahibi oluyoruz .bu konuyu paylaşalım lütfen.....

Üye
    yılmam Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ilginiz ve verdiğiniz bilgilerden dolayı hepinize çok teşekkür ederimm arkaşalarr.

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meb Hizmetli, Şoför, Teknisyen ve VHKİ (Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni) kadrolarında çalışanlara giyim yardımı yapılır. Ödenme şekilleri farklılıklar göstermekte idi maliye bakanlığının en son değişikliğinden önce. Bundan sonra bu yardımlara tabi olan kişilere hak ettikleri tutar direk maaş hesaplarına yatırılacak elden herhangi bir ödeme yapılmayacak.

Karıştıran arkadaşlar için, VHKİ, memur, okul müdür - müdür yardımcıları, ilçe mem müdür şb. müdürleri, şefler, yani idari kadroda çalışan tüm personel GİH Genel İdari Hizmetler sınıfında yer alır. Hizmetli kadrosu YHS Yardımcı Hizmetler Sınıfı. Öğretmen Eğitim - Öğretim sınıfında yer alır.
    Şuan en son atamayla memur kadrosunda çalışan arkadaşlar 2 yıl sonra size VHKİ kadroları sınavsız olarak verilecektir. Nerden bakarsanız bakın tamamen saçmalık, özlük hakları birbirinden farklı ama yaptıkları iş konuları aynı olan birbirinden farklıymış gibi görünen iki kadro ama ikiside aynı işi yapıyo

Üye
    pierre35 Avatarı

Gerçek Adı
    tansu
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    lüleburgaz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    meb sınawından hizmetli olarak atandım ekim ayı maaşımda 137 tl giyim yardımı aldım...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12