Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2010 birinci dönemkde meb 5000 özürlü memur alımı yapacak ve bu sınavı kazanan arkadaşlar 1100 tl maaş alacak.daha sonra 2010 ikinci döneminde de tahmin ediyorum sağlık bakanlığı 8000 özürlü memur alımı kagrosu açacak ve bu sınava meb i kazanamayan arkadaşlar girecek ve bu sağlık bakanlığına yerleşen arkadaşlar döner ser mayeyke beraber 1700 tl maaş alacak. meb yerleşen göreve başlayan arkadaşlar sağlık bakanlığı sınavına başvyramayacak çünkü bu sınav ilk kez memur olacaklar için yapılacak sınav.dolayısıyla kurumlararsı maaş adaletsizliği memurun önüne konan (bir kurumda memur olarak göreve başlamış olanların başka memuriyete sınava geçememesi) engel ile memur istediği kuruma sınavla geçememktedir.sağlık bakanlığına daha kolay kazanılacak ve meb in maaşının yarısı kadar daha kazancı olacak. bunun için bişeyler yapmak gerek diye düşünüyorum

Üye
    blackman34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardesim bilip bilmeden milletin kafasını karıstırma, sanki saglık bakanı sensin..kesin alacak gibi konusuyorsun...hem saglık bakanlıgı alacak olsa bile milletin kafasını karıstırıp durma yazdıklarınla...1100 tl ye calısmak için can atan bosta gezen kac mühendis - mimar var sen biliyor musun? sen hem kamudasın, hemde şikayet ediyorsun?begenmiyorsan begenme ama son birkac gündür yazdıklarınla milletin kafasını karıstırmayı da bırak...

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben adaletsiz bir durumdan bahsettim arkadaşlar.atıyorum dsi de yapmış olsa dsi de de amaaşlar iyi veya dhmi aşım yapsa dhmi de maaşlar iyi.bu engel memurken başka kurumun sınavına başvurup kazanıldığında ataması yapılarak aşılabilir.

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Engelliler olarak her sorunumuzu çözdük,maaşlardaki adaletsizlik kaldı.

Millet işe gireyim derdinde,siz maaş farkı derdindesiniz,ne denir ki...

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

radıkal arkadasımızın dedıklerı dogru..blackman arkadasım art nıyetle yazmadıgına ınanıorum radıkal arkadasımızın..neden hemen mılletın aklını karıstırma gıbı sözler sarfedıosun bıraz daha yumusak konussak bısey kaybetmeız sanırım.sımdı bu alımların arkası elbette gellecek..arkadasımızın bahsettıgı konunun özu meb e basvurduk kazandık sonra neden saglık bakanlıgı yada baska bı kurum sınav actıgında o sınavlara basvuramıoruzz!!!konu bu..bencede adaletsızlık bu..radıkal arkadasım şöyle bıseyde var hukumet bu maaslar arasındakı adaletsızlıkler uzzerınde calısıo...umarım memurlar arasındakı ucurum zamanla kapanır ve böyle tartısmalarada son verılır..

ha bırde maaaşları begenmeyenler sanırım çalısan kesım özelde yada kamuda..begenmıyorlarsa tabıkı haklarıdır begenmemek,baska bı kurumun sınavına gırebılırler...zaten calısıyolar..ama sımdıye kadar memurluk yada çalısmak özlemi içinde olanlar kesınlıkle bu sınava gırmelıler..basarılar herkese..

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar ben hiç şikayetci değilim maaşımdan.aza şükretmeyen çoğu bulamaz.işimiz olsunda.başka kurumlarda nasıl bilmiyorum mem de yükselme imkanınızda var.

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

üslup cok önemli kaaan...milletın kafasını karıstırıp durma dıyınce arrkadas sert bır uslup kullanıldıgını gördum..her neyse bosvrelım..

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben size meb e başvurmayın sağlık bakanlığı açarsa ona başvurun demiyorum.her şey ihtimal.kesin olan meb maaşı ile sağlık bakanlığı maaşı arasında uçurum fark var.balckman34 atıyorum meb in sınavına girdin ve kazandın 1100 tl maaşla işe başladın.sonra sağlık bakanlığı sınav açtı ve meb i kazanamayanlar başvurdu doğal olarak sen başvuramadın çünkü memursun ve sen diğer başvuranlardan daha fazla bilgiye sahipsin.senin de hakkın değil mi sağlık bakanlığına bağlı kurumda çalışmak.benim demek istediğim şuİ ya kurumlarar arası maaş farkı olmasın ya da memur başka kurumun açtığı memurluk sınavını kazandığında direkt geçebilsin.bu meb sınavında iyi olan 5000 kişi aradan çıkacak.sağlık bakanlığına 5000 in dışında kalan başvuracak. ama dediğim gibi her şey ihtimal. gerçek olan kurumlar arası maaş farkı var ve memur olan bir başka kurumun sınavına girip kazandığında ataması yapılmıyo.
    not: çabalarım sadece kendime değil tüm kamu çalışanlarına

Üye
    denizce Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çamlıca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dsi de maaş iyi demiş arkadaş Dsi de Meb gibi hiç bir ek ücreti yok..Ama ben hep şükrediyorum...O yüzden bulunduğunuz yerin kıymetini bilin, o kadar insan bizim olduğumuz yerde olmak için nasıl mücadele ediyor...Herkesin gönlüne göre versin Rabbim...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Fahri kardeş yine boş boş konuşmaya başladın ya garantimi saglık bakanlıgının sınav acacagı..
    Milletin aklını bulnadırma ya tahmin ediyormuş tahmin ile bu iş olmaz kardeş...

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

denizce;

dsi de çalışan tanıdığım var yılda extra maaş veriyomuş.doğru değil mi?meb de kuru maaş var. hem de kupkuru

ilker;

ben meb e başvurmayın demiyorum.meb le sağlık bakanlığı arasında maaş farkı var diyorum.bu adaletsizliği benim gibi meb veya meb düzeyi çalışan ve sağlık bakanlığı sınav açtığında sağlık bakanlığının sınavını kazanacak kişi ve kişiler anlayabilir

Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fahri neden sen bu kadar meb düşmasınız çalışma kardeş yani sevimoyrsan kurumunu bi allah allah diyoz ders çalışıyoz 33 yaşından sonra begenmiyorsan bana devret üste para vereyim sana

adam yılarca beklemiş şimdi bide bekliycek saglık bakanlıgı kadro açsın ya açmazsa ben sınav suresinin uzatılmasına kızıyorum

Üye
    radikal52 Avatarı

Gerçek Adı
    Fahri
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kayaozesen;

burayı kazanmadan önce ben de sizin gibi düşünüyordum.kamu olsun da ne olursa olsun diyordum.şu an başka kurumu kazanacak seviyede olmasaydım bu konuyla ilgim de olmazdı.açtığım konuya odaklanılmasını istiyorum

Üye
    denizce Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çamlıca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[QUOTE=radikal52;656621]dsi de çalışan tanıdığım var yılda extra maaş veriyomuş.doğru değil mi?meb de kuru maaş var. hem de kupkuru

Doğru değil memurlar kuru maaş alıyor işçiler de eskisi gibi değil zam alamıyorlar 3 ayda bi ikramiye alıyorlar o kadar...

Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yaf bende saglık isterim ama ne yani meb sınavına girmeyip bekleyim ki ağaların gönlü olsunda sağlık sınavı açsın hemşerim bak bu yıl içinde 38bin alıncak dendi maliye bakanı kıvırdı bu yıl içinde diye bir kural yok dedi önümüzdeki yıllara yayacagız dedi o nedenle kimse riske atmaz az ile yetinmeyen çogu bulamaz derler yada dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmamak gerek

Sayfa 1 / 2 12 SonSon