Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Radikal52;

Çok şikayetçiysen istifa et arkadaşım. Git evinde otur her ay kim getirip verecek o beğenmediğin azımsadığın 1100 TL ücreti. Beğenmiyosan Devlet Memurluğundan çekilme hakkın var arkadaşım hiç durma şimdi istifa et ve bekle dur Sağlık Bakanlığı veya başka bir bakanlığın sınav açmasını artık bu senemi açarlar yoksa seneyemi. Eğer açmazlarsa 2022 den yararlanırsın sakat aylığı alırsın 3 ayda bir onla geçinirsin.

Şuan kaç kişi var biliyomusun senin yerinde olmak isteyen, senin yerinde derken aldığı maaşı beğenmeyen değil, devlet kapısında memur olayım, bir sağlık güvencem olsun, sonum belli olsun, her ay düzenli yatan bir aylığım olsun, ne olursa olsun engelimden dolayı dışlanmadığım bir işim bir iş yerim olsun diyen kaç kişi var biliyomusun . .

ARKADAŞLAR KESİNLİKLE MEB ÇOK İYİ BİR KURUM

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aten kötü kurum yoktur..kaliteli iş arkadasları yada kalıtesız iş arkadasları vardır..

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Fahri kardeş işyerinde seni kimse sevmiyor mu neden kurumunu zan altında bırakıyorsun egerki meb de sorunun var ise beşayiş yap istifa et...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devrim kesinlikle katılıyorum özel sektör alıp 3 ay çalıştırıp tekmeyi basıyor ömrün iş aramakla heba oluyor ki verdikleri maaş 600 tl burda 1100 ayağını yorganına muhabbeti ülke koşullarında 8.30-17.30 çalış haftasonu tatil hertürlü sosyal hak 1100 tl de maaş azımsanmamalı bence

Üye
    sugarbaby2008 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2014
    Saat
    10:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rdikal52 sana sesleniyorum sen sağlık bakanlında çalışıyorum ve maaşımda dönerle beraber 1200 maaş sen bişe bilmeden yorum yapma arkadaşlar siz bu arkadaşa bakmaıyın duşuncelerini iyi duşunde yorum yapp..........

azına sağlık abi

ya arkadaşlar butun kurumlur iyidir radikal52 beğenmiyosan defol git

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Sınva girerken ne iş olsa yaparım. Devlet kurumuna gireyimde maaş sorun değil diyen insanların işe başladıktan sonra maaş hesabı yapmaları çok klasik bir durumdur. Elbette kurumlar arasında maaş dengesizliği var bunun giderilmesi gerekiyor. Lakin hiç sınavı kazanamayarak evde oturduğunuzuda düşünmek gerekiyor.

Herkes bir asgari ücrete en adaletsiz şartlarda çalışıyor. Böyle bir durumun olduğu yerde. MEB şu kadar maaş veriyor Sağlık Bakanlığı bu kadar maaş veriyor demek çok doğru bir yaklaşım değildir.

Eğer öyle düşünen varsa maaşları araştırsın öyle sınava girsin. En azından bir kadroyu bo yere işgal etmemiş olur. İhitiyacı olan bir kişi oradan geçimini sağlar...

Üye
    edam Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu koşullara gelmek için çok emek veriyoruz. evet özel sektörden iyi ama bu bizim hakkımız. kaç kişi mücadele sonunda bırakmadan yoluna devam edebiliyorki. tabiki maaşı soracak bağış yapılmıyo bize.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

arkadaşlar burada yazılanların çoğunu okudum bir şey öğrenmek istiyorum ben istanbul da sağlık bakanlığına hizmetli olarak atandım %45 oranında raporum var ve bilgisayarlı muhasebe sertifikasına sahibim şimdi lütfen bilgisi olan arkadaşlarımdan rica ediyorum hizmetli olarak sağlık bakanlığına girdiğimde alacağım ortalama maaş ve sosyal haklar nelerdir kanun maddesi de ortadayken bu durumda beni bilg basında bir ise verebilirler mi zira bu yıl her halükarda lise mezunu olacağım cevaplarınızı bekliyorum sevgiyle kalın

Üye
    Kalbiselim Avatarı

Gerçek Adı
    abdül
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

dönerle beraber meb deki aynı maaşa geliyor maaşlar .araştırmalarım bu şekilde

Üye
    kgokbak Avatarı

Gerçek Adı
    ......
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    7 yıldır bir yazılım firmasın personel maaş programı analistliği yaptım. Bu konuda şunu söyleyebilirim, Sağlık bakanlığında normal maaşın dışında ayrıyeten ayrı bir maaş olarak döner sermaye veriliyor. Buda 200-300 tl arasında değişiyor. Döner sermaye maaşı normal maaş ile birlikte verilmediği için emekli matrahına da katılmıyor. Yani Meb ten emekli olan kişi ile sağlıkbakanlığındna emekli olan aynı şartlarda çalışmış kişiler aynı emekli maaşı alıyor. Ama dediğim gibi ekstra döner sermayesi var sağlık bakanlığının.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12