Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    M Aykut Cihanın açtığı konu çok faydalı aslında.Burada parayı beğenip beğenmeme söz konusu değil.Azmı çokmu kriterin asgari ücretse evet çok.Ama milletvekili maaşıysa az.Burada gerçekçi olmak gerekiyor.arkadaşların tercih yaparken havalarda uçmaması için.Ben kamuda işçi olarak çalışıyorum.Bu rakamların üzerinde maaş alıyorum.İkramiye gibi bi sürü artılarımız olmasına rağmen inan zorlanıyorum.Arkadaşlar tercih ve hesaplarını yaparken en kötü ihtimal üzerine yapsınlar.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

cyeniceli88 karabük dısındada her türlü yaparım. bilqisayar teknıkerım ben. işim bu. karabükte kalma konusuna qelince. otobüs bedava. para vermıyon ailemle kalırımn ev kira değil. bu yuzden cok şanslı olurum.

Üye
    cyeniceli88 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cx571 ne güzel ama herkes senin kadar şanşlı değil bende dış ticaretle ilgili cumartesileri çalışmayı planlıyorum ama nasıl yaparım bunu bilmiyorum ingilizcede biliyorum ders veririm desem diploma sorar ders alan öğrenci bende ingzilice öretmenliği diploması falan yok bakalım bir olsunda
    çok tepki topladım bu yuzden sadece yazılanları takip edeceğim mesaj yazmayacağım
    herkese iyi akşamlar...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cihan ya nolur yaz bak uyuyamam inan

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vilanjik;
    Yazdıklarını okudumda "asgariye göre çok millet vekiline göre az" filan demişin çok saçma geldi. Sınava girecek arkadaşlar, kriteriniz millet vekili maaşı ise hiç zahmet edipte girmeyin bu sınava, başka bir engellinin hakkını çalmayın. meb'te çalışıyorum tek başıma yaşıyorum

Allahım sen herkesin gönlüne göre ver yarabbim . . !!

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Bay Cin öncelikle üslubunuza dikkat etmenizi istiyorum.Başkalarının düşünceleri size uymadığı zaman saçma olmamalı.Benim orada kastettiğim en az ile en çok arasındaki bir kıyaslamaydı.
    Asıl meseleye gelince bir aylık harcamanızı yazmanızı istesem.Nasıl gül gibi geçindiğinizi bizde öğrenmiş oluruz.Ben hesabı denk getiremiyorum.Burdaki maaşın üzerinde almama rağmen.Hiç bir lüks harcamada yapmıyorum.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bende aynı miktarla geçiniyorum şuanda. Çok şükür bir ay yetmesediğer ay idare ediyorum. Memurluk ve öğretmenliği deneyip denememekte hala kararsızım. memurluk şu anki statümle aynı fakat, tayin ve yükselmesi var. onu sildim de, öğretmenliği ne yapacağım bilmiyorum, bana biakıl verin, öğretmenlik çok zor ve yorucu, pazartesi istiklal marşı sıra ol, sınıfın derdi, veliler bi yandan, ama maaşı da iyi. şu anki işimse sorumluluğu çok az rahat fakat maaşı da öğretmenliğe göre az ... ne yapacağım bilmiyorum...

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Memur değil de işçi statüsündeyim ve insan kaynakları müdürüyle konuştum, hiçbir engel yok. kazanıp yerleştikten sonra istifanı basıp gidersin dedi. Zaten istediğim yerler çıkarsa giderim yoksa kalsın...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234