Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sevgili arkadaşım mebde okulda çalışıyorsan birde tek müdür yardımcın varsa ve tek memursan yandın. Ben iki üniversite mezunuyum md. yrd. ise 2 yıllık okul mezunu. Beni bir türlü hazmedemedi deyim yerindeyse burnumdan fitil fitil getirdi. Aylarca bana iş vermedi sen yapamazsın dedi memursun otur oturduğun yerde dedi müstahdeme bile bana emirler yağdırdı. İnan canımdan bezdim. Şimdi tayin isteyeceğim yalnız yakınımda gidecek yer yok. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Üye
    savas19 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım benim başımda müdür yardımcısı yok müdür bile vakaleten baktığı için müdürde yok sayılır yanı bütün işler bende dönüyor ama bütün işlerimi eksiksiz ve zamanında yaptığım için benim yerim güzel,ve müdürümde benle iyi geçinmek zorunda geçinmezse bende tutarım sadece kendi görevimi yaparım onun işine gelmez,okulu yönetemez . bu yüzden ben gereken saygıyı görüyorum hergün masam odam silinir çayım getirilir birde bu insanın kendi tutumuna bağlıdır.kendini sevdirdikten sonra sorun olmaz .sadece okulda değil bilirsin ,genelde milli eğitim müdürlüğünde işimiz çok olur, ordada gerekli saygıyı görüyorum bir tel. gerektiği zaman iş bitiriyorum müdür bitiremiyor,yanı diyeceğim müdür yardımcısı ile iyi olmaya ve işi ögrenmeye bak bak zamanla kendini sevdirirsin.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent381
    senin gibi 3 5 dengesiz yüzünden bu siteye girmek bile istemiyorum ki epeydir yoktum insanlar havaya girer girmez onların sorunu sana...........
    biz kendimize puanımıza güveniyoruz artı burda bilgi paylaşımı yapılıyor senin yaran ne üsteki yorumların birkaçını ben yazmıştım bu nedenle üstüme aldım ve cvp verdim laflarını ölç sonra havayı sana aldırırlar bırakamazsın geriye

Üye
    ALİ İMRAN Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir konuya dikkat çekmek istiyorum meb sınavına giren kaç kişi desteksiz merdiven çıkabilir?

Üye
    nilayhulagi Avatarı

Gerçek Adı
    Nilay
    Son Giriş
    23.08-2012
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah a çok şükür ben çıkabiliyorum,benim ayaklarım da sorun yok..

Üye
    ALİ İMRAN Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim girdim okulda 10-15 tane yürüyemeyen destekle yürüyen kişiler vardı bu kişiler memur yada hizmetli olarak atnsalar nasıl çalışacaklar memurlar genelde meb müdürlüklerinde çalışırlar bizim burda meb 2. katta nasıl çıkacaklar okular desen en az 3 katlı şimdiye kadar ben okullarda rampa falan görmedim kısacası benim düşüncem o arkadasların saglık bakanlıgı,emliyet müdürlüğü vs gibi yerlerde çalışmaları

Üye
    güzgülleri Avatarı

Son Giriş
    20.03-2012
    Saat
    23:07
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    meb'i kazanan arkadaşlara öncelikle hayırlı olsun. Umarım iyi yerlere gelirler
    ancak Savaş Arkadaşım biraz toz pembe bulutlardan sesleniyor galiba ben de önceki işyerimde günde 9-10 saat ful çalışıyordum hem de severek zevkle... Okula geleli 8 ay oldu adam bana iş vermiyor iş yapıp da ne yapacaksın otur oturduğun yerde diyor senin işin yazışmalara cevap vermek müdür yrd.mi olacan okula iş dedim mi fitil oluyor önceki memura da hiç iş vermezmiş hatta işe bile gelmesini istememiş adam 4 yılda işyerine 4-5 kez gelmiş adam okula memur istemiyor ve asla iş öğretmiyor herşeyi kendisi bilip gözde olmak istiyor. Böylesi dost başına. Tayin işi de zor galiba inan her gün sinir krizi yaşıyorum adam okulu kendi evi gibi görüyor kimseye kaptırmak istemiyor anlayacağın... Yoksa iş öğrenmek mesele değil adam sen burayı bulduğuna şükret öyle yerler var ki memuru insandan saymıyorlar sen erken çıkıp evinde dinlen diye bir de akıl veriyor...
    Tayin olayı çok mu zor bu konuda bilgisi olan varmı? Okulun fiziki şartları özürlülere hiç uygun değil. Özürlü tuvaleti yok normal tuvalet bir üst katta okula merdivenlerden inerek giriyorsun ve merdiven girişi korkunç bozuk. Allah herkese ve bana iyilik ve sabır verir inşallah...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234