Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar.. Bu konu hakkında sizlerin yardımcı olabileceğini düşündüm. Yardımcı olursanız sevinirim

eskişehir milli eğitim müdürlüğünde engelli memur olarak çalışmaktayım. Eşim kpss atamasıyla istanbul'a hemşire olarak atandı. Göreve başlar başlamaz eş durumu talebinde bulunduk. A-b-c-d denilen bir hizmet bölgesi varmış eskişehir b grubunda istanbul d grubunda bu nedenden dolayı saglık bakanlığı milli eğitim bakanlığına yazı yazmış bu durumda evrakları elden takip ettiğim için milli eğitim bakanlığı eş durumunu karıştırmadan eskişehir iline hizmetine ihtiyaç vardır diye yazı verdi.bunu da alıp saglık bakanlığına geri goturdum. Bu kezde kabul etmedi neymiş efendim eş durumu dahil senın istanbula ataman yapılıp yapılmayacagını dair yazı istiyor. Bende gereken yazı budur dedim zaten eş durumundan beni gönderiyor milli eğitim bakanlığı, ama ben gitmek istemiyorum evliyim huzuru düzeni yuvayı bozmak istemıyorum bu nedenlerden dolayı eş durumu talebimiz gerçekleşmedi engelli için ne gibi düzenlemelr var nasıl bir yol izleyebilirim gitmediğim yer kalmadı çok magdurum kim nasıl kimlere başvuru yapabiliriz kimlere danısabiliriz arkadaşlar bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum...

Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konu ile ilgili kimse birsey yazmamis ama bilen de yok sanirim

Üye
    suskun_selman Avatarı

Gerçek Adı
    Suskun Selman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:05
    Yaşadığı Yer
    Eses
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Hemşerim inşallah istediğin gibi olur işlerin. Konu ile bilgim yok. Bende merak ediyorum.

Üye
    bülent yalçın Avatarı

Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben iki yıl önce bu tayin işini 10 ay içinde anca hallede bildim. raporlarımızı koyduk benim eşimin çalıştığı ilde çalışabileceğim işyeri olmayışı yazısı ekledim zor bela dediğim gibi 10 aya çıkarabildik tayini.....