Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 55 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    royall Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    18
    Konu royall tarafından değiştirilmiştir (05.05-2016 Saat 21:55 ). Gerekçe: güncelleme

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    sanmıyorum ama imkansız da deyil...

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

o zaman bizim yüksek puanla memurluk kazanmamızın bi önemi kalmaz. Bu da haksızlık. Gireceksiniz görevde yükselme sınavına hakkınızla kazanacaksınız. Bence yeteri kadar pozitif ayrımcılık yapıyorlar bize bundan daha fazlasını istemekte biraz yüzsüzlük olur.

emre1611
    Misafir Üye
    emre1611 Avatarı

@fsmehmet

katılıyorum

Yasaklı Üye
    TheOrder Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    20:10
    Yaşadığı Yer
    MMMMMM
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Sen yüksek puan aldın da kaç puan aldın...Simdi 85 puan alıpta memur kadrosuna gecen adam 90 puanlı hizmetliye yerlesen bir adama bunu demesi sence ne dir? Devletin yaptigi yanlis sudur hizmetli kadrosundaki engellilere yapılmayacak isi vermesidir..En azından yuklerini boylece hafifletmesi gerekir..

Üye
    raaamis Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ...........
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bunda bir haksızlık göremiyorum hatta en başından engellilere hizmetli kadrosu açılmamalıydı. Ayrıca puanı çok yüksek olupta hizmetli kadrosuna atanan da var, puanı hizmetli atanandan düşük olup memur atanan da var...Keşke olsa böyle bir şey...

Allah herkese kalbinin ekmeğini yedirsin...

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! -1 Zaten Değerlendirdiniz!
    @TheOrder 92 puan aldım ve 2 sene çalıştım ben bu sınava. Niye 79 puanla hizmetli olanla ben eşit olacakmışım ki. Sırf engelliyiz diye mi? Ya en başta hizmetli kadrosu açmayacaklardı yada hizmetliliği yapamayacaklar o kadroyu yazmayacaktı. Ben hakkımı helal etmem çünkü bu kul hakkıdır. Benim emeğimin boşa sayılmasıdır. Farkındayım eşit şartlarda yarışmadığımızım ancak yapamayacağın işi kadroyu yazmayacaksın kardeşim.

Yasaklı Üye
    TheOrder Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MMMMMM
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ya birak su yazmicaksin davasını kardes her zaman aynı laflar aynı söylemler, gemisini kurtaran kaptan misali.. Devlet acmis 2500 hizmetli kadrosu ne yapsin millet yazmasın mı? Herkesin sartlari bir mi ev gecindiren var vs vs..Devletin engelli kadrosundan yerlesen tum engelli kardeslerime bir memur tanımı getirmesi gerek yada acmaması gerek...Hem esit sartlarda yarısmadigini söylüyorsun hemde o Kadroyu yazmayacagını soyluyorsun....misalki kronik hastaligin var 100 m kosuda 2 ayagi olmayan bir adamla yarısıyorsun yeniyorsun bir de laf ediyorsun öylemi?

Askıda Üyelik
    royall Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    18

sen engelli düşmanımısın fsmehmet ?

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu beni alakadar etmez. Yapamayacağın işi tercih etmeyeceksin. Belki o işi hakkıyla yapabilecek birileri vardır. Sizin burun kıvırdığınız işe muhtaç olanlar vardır. Hiç sınav olmasın tüm engelliler işe yerleştirilsin o zaman. illa engelli hakkını savunacaksanız bunu savunun. Beğenmemezlik iş seçme yerine daha mantığa uygun istekleriniz olsun. 3 yıl bekleyeceksin yada 2 yıl neyse görevde yükselme sınavına gireceksin hakkınla kazan yada kaybet. Alın terinle olsun. Yoksa ben niye kendimi paraladım ki 2 sene sınava çalışmazdım alırdım 79-80 puan hizmetli olurdum. Çalışıp emek verenlerin günahı ne bunda. Herkes kendi cebini düşünüyor. Hak hukuk kimin umurunda. Sizde haklısınız.

@royall engelli düşmanı değil, herşeyi engeline bağlayıp kısa yoldan haksızlıkla birşeyler elde etmeye çalışanlara düşmanım. Çalış kazan kardeşim. Kimse memur olmasın demiyoruz ki. Hakkıyla kazansın olsun. HAK diyorum. Bilmem anlatabiliyor muyum.

Üye
    muratiltus1984 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya yarın yada yarından yakın.

Yasaklı Üye
    TheOrder Avatarı

Son Giriş
    10.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MMMMMM
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ya tabi seni alakadar etmez...Burun kıvırmak degil hizmetli olsun ama bole zorlu işler verilmesin biz onun davasındayız ..Yani devletin engelli memurların gorevini tam olarak yeniden yapılandırması lazım. Bahsedilen budur..Kanunda özel olarak korunan sehit ve gazi yakınlarida vardır engellilerde...Sen hayırdır ya neden onlara sesin cıkmıyorda sınavsız görevde yukselmeye tabi olmuyorlarda bize laf ediyorsun...Abicim kendiyle celisen bos beles konusan adam bana haktan bahsetmesin..

Üye
    fsmehmet Avatarı

Gerçek Adı
    fsmehmet
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@TheOrder

kendimle nerede çelişmişim. sen kalkmış hakkıyla memur olan adamlar varken haksız bir şekilde hizmetliden memur olmak istiyorsun. Ben hakkımı savunurum sen haksızlığını savunursun. Şehit ve gazi aileleri sınavsız yerleşiyor zaten. Devlet bu hakkı vermiş. Bu haktır. Ben hizmetliliği beğenmiyorum beni sınavsız memur yapın demek size göre haksa bana göre haksızlıktır. Burda kendiyle çelişen sizsiniz. Hem Hizmetliliği beğenmemezlik yapmıyorum diyorsun üstüne sınavsız haksız yere bana memurluk verilsin diyorsun. verilen işi yapamıyorsan neden hizmetliliği yazdın ? Neden 1 kişinin hakkına girdin diye de adama sorarlar. Boş beleş konuşan adam diyorsunda hak yiyen adama ne derler? Çalış daha yüksek puan al git memurluk yaz. bu iş bu kadar basit

Üye
    31.5 Avatarı

Gerçek Adı
    ..
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fsmehmet Mesajı Gör
    @TheOrder 92 puan aldım ve 2 sene çalıştım ben bu sınava. Niye 79 puanla hizmetli olanla ben eşit olacakmışım ki. Sırf engelliyiz diye mi? Ya en başta hizmetli kadrosu açmayacaklardı yada hizmetliliği yapamayacaklar o kadroyu yazmayacaktı. Ben hakkımı helal etmem çünkü bu kul hakkıdır. Benim emeğimin boşa sayılmasıdır. Farkındayım eşit şartlarda yarışmadığımızım ancak yapamayacağın işi kadroyu yazmayacaksın kardeşim.
    sana cevap vermeye değmezz burnu havada bi tipsin belliki

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yaa arkadaşlar adamın biri çıkmış ben 92 ile memur oldum 70 puan alanla aynı seviyede mi olucam diyor aloo önce maaş bordro nu koy da aradaki fark ı öyle ölçelim. Misal memur olarak kaç tl alıyorsun azami 2700 peki hizmetli kaç alıyor 2300 olan da var 2500 olan da siz siz memur oldunuz da kendinizi ceo filan mı sanıyorsunuz

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon