Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratcan67 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    02:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar bu gün MEB şehit ve gazi yakınları unvan değişikliği ile ilgi insan kaynakları genel müdürlüğünün yazısında mezun oldukları bölüme göre sınavsız atamaları yapılacaktır diye yazı göndermiş gene bizi unuttular sanırım.

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Yazının içeriği hakkında bilginiz var mı?

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Aarkadaşlar epey zamandır hizmetli olarak çalışan engellı kardeşlerımızın sorunlarından bahsedıyoruz ne kadar zorlandıklarından bahsedıyoruz...bır çok arkadaş bimere bu konuyu yazmıştı.lakın şimdi milli eytım il ve ilçelere bir yazı göndermiş.çalışan şehıt yakını ve gazılere lıse olanları sınavsız memur olma hakkı tanımış.tabıkı onlara nıye yapıyonuz demıyoruz.ama engellılerınde ne kadar zorlandıgını ve onlarada bu düzenlemeyı sağlamalarını ıstıyoruz....yanlışmıyım.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

yaazının içeriyi aynen yukarda arkadaşın yazdıgı gibi.lise mezunu olanlar direk genel hızmetlere geçiyor...

Üye
    Vizyon Avatarı

Gerçek Adı
    Vizyon
    Son Giriş
    01.05-2016
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meb hizmetli engelli - Şehit ve gazi yakınları sınavsız unvan değişikliği onayı

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Çünkü şehit ailelerinin susturulması gerek Türkiye de en çok ağlayan üzülen şehit aileleri her gün şehit geliyor o kadar sıradan haber oldu ki artık toplum olarak hadi ya vah vah deyip geçiyoruz alıştırıyorlar halbuki o şehit aileleri toplansa meydanlara çıksa bu kadar şehit olmaz bunu yapmadıkları için vatan sağolsun deyip geçtikleri için baştakiler bu kadar rahat şehit olanlar zerre umurlarında değil ben böyle düşünüyorum bunlarda sus payı..Bana kimse demesin ki sen niye sokağa çıkmıyorsun çıkıyoruz ama en ufak bir toplanmaya bile polis anında müdahale ediyor dağıtıyor birlik olunmasını istemiyorlar neden acaba!!!!!! Demem o ki engelli kim ki çok mu zor çalıştırmak onu iş sahibi yapmak engelli insanların çoğu hayata geç tutunmuş insanlar zorlukları zorla aşmış insanlar ve üstelik hala aşamayanlar da çıkıyor sen bir de bu insanlara sınav dayattırıyorsun bir arkadaşın yorumunu okumuştum sınav ile ilgili bir konuda kendimi asmak istiyorum gibi bir şeyler yazmıştı hak mıdır bu insana bunu yaşatmak daha önce kaç kere eylem yapmaya çalıştık açlık grevleri yapıldı...Eğer toplumun ayrıcalıklı kesimleri varsa (şehit aileleri, engelli gibi) bence adil olunmalıdır!!!! Ben böyle düşünüyorummm

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @eMeL_eMeL

Emel Hanım aynen katılıyorum size çok doğru bir tespit yapmışsınız. Devleti yönetenlerin engelli kişileri sınavla almasının diğer bir nedeni özel sektöre kesmiş oldukları para cezaları eğer tüm engelliler , şehit yakınları ve yurtta büyüyen kimsesiz çocuklar gibi sınavsız devlet memuru olsaydı hükümet özel sektörden para koparamazdı. Şehit yakınlarına toki den ev tazminat ve iş imkanı vermesi kimse keriz değil ölüme bile bile gitmez. Şehit peygamber efendimizin zamanın da yapılan din savaşında ölenler bunların ki rant ve oy kavgası doğudan istediği oyu alamayınca Diyarbakır ı suriye çevirdiler hatta tüm doğuyu mermi girmeyen ev yok sivil masum halkı da öldürdüler. Ayrıca bugün imamlara ve din üzerinden memur olup maaş alan herkesin maaşını kes ve bunlara bu işi Allah adını yap de hiçbiri ne namaz kıldırır ne camiye gider 2+2 eşittir =4 hayat mantık ve matematik üzerine kurulmuş herkes mantığını hesabını iyi yapsın.