Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    romeoforever Avatarı

Gerçek Adı
    romeo forever
    Son Giriş
    07.04-2016
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Batman valiliğinde V.H.K.İ. olarak görev yapıyorum buraya 1 defaya mahsus atanmak için dilekçe verdim Konya Valilğinden cevap geldi valilikte boş kadro olmadığını söylediler ben konya merkez de valiliği istiyorum ama bana söz ile söyledikleri CİHANBEYLİ, ALTINEKİN, ILGIN, BEYŞEHİR ilçelerinde boş kadro olduğunu söylediler.. ben % 70 fiziksel engelliyim evimden uzakta nasıl yapayım.? beni 150-200 km uzağa yollamak istiyorlar.. bekle diyorlar bana 2 yılda sürebilirmiş beklemek

ne yapabilirim kime şikayet edebilirim veya idare mahkemesinemi yazmalıyım sizce??

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Ben olsam o boş kadrolardan birini kabul eder, Konya'ya gittiğimde de merkeze atama yapılması için belirli aralıklarla dilekçe yazardım. İçerden halletmen daha kolay olabilir.

Üye
    romeoforever Avatarı

Gerçek Adı
    romeo forever
    Son Giriş
    07.04-2016
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu iş nasıl olur taksit taksitmi yaklaşıcam ailemin yakınına.? kadro açılması gerekirmi acaba.? bilmiyorum ne yapacağımı