Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeşim gıt sgk ya orda bır müfettişe durumunu anlat.önce hayır yapar gıbı bır cıhaz alıp sonra bunu tehdıt olarak kullanmaya kalkan çakalların uygun bır cezaya ıhtıyacı var.sakın korkma rızkı veren Allahtır .kullar sadece vesıle.belkı bundan sonrakı senın için daha hayırlı olucaktır.belkı işinden ayrılman gerekmez bıle .onlar sana yalakalık yaparlar belkı .sen sgk mufettışıne bu konuyu aç tehdıt eder gıbı cıhazı koyuyorlarsa önune .mobıng uygulamadır o.yanı psıkolojık baskı buda buyuk suçtur...

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Git şikayet et, tehdit et, geri çevir, Ne kadar yıkıcı bir toplum olduk böyle yardım muhtaç olana yapılır burada arkadaşımız bir istek veya talepte bulunmamış zaten kendi cihazıda var anladığım kadarıyla. Şirketide daha kaliteli bir cihaz alarak dahada rahat çalışabilmesi ve eksiklik hissetmemesini istemiş. Masumuna bir olayı nereden nerelere getirdiniz keşke her işveren bu kadar sağduyulu olabilse bu işin altında bir Çapan oğlu olsa meral etmeyin 11.000 TL harcamak gibi bir hataya düşmezlerdi. Biz sana değer veriyoruz sende bize değer ver uzun süre beraber çalışalım demek istemişler. Allah herkese böyle şirket nasip etsin

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gurur yapacak hiç bişey yok işitme cihazı araba değil biliyoruz. Bizimde yanımızda çalışan var şirketin arabasını al kullan haftasonu pikniğe götür aileni şahsi aracın gibi kullan diyoruz ama notere gidelim arabayı üstüne yapalım mı diyecez illa ? baban bile sana araba alsa evladım dikkatli kullan der bikaç temkinde bulunur heralde adam 11.000 lira vermiş sende az değer verirsin işine cihaza adamın derdi değil ama ilgi göstermiş ben öyle işverenim olsa o işyerinden emekli olurdum

Üye
    @BgmsBurak Avatarı

Gerçek Adı
    Burak Gümüş
    Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zimmetin tek amacı karşılık amortisman ayırabilmek için duran varlık envanterine kayıt. bu mali bir kural müdürünüz büyük ihtimalle detayını bilmediği için size açıklayamamıştır. Eğer apar topar işten ayrılma niyetiniz yoksa 5 yıl sonra cihaz sizindir. Güle güle kullanın ihtimaller ile hayatınızı zehir etmeyin. Bir problem çözülmüş ki buda sevilen aranılan bir çalışan olduğunuzun işareti. Mali konular ince değildir bunlara takılmayın sakın Saygılarımla,

Bir konu daha isterse apple şirketinde bile olsa hiç bir kimse mali talimatlara uymadan 11.000 try değil 11 lira bile harcayamaz. Faturası olmadan gider gösterilmeden karşılık amortisman ayrılmadan.

Üye
    hepsiyAh Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    ankAra
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar yazdiklarinizi dikkatlice okudum.

Oncelikle tekrar belirtmeliyim. Sirketten hicbir talebim olmadi.
    Evet eski cihazlarim hala duruyor. Bazen iletisime gecmekte zorlanarak anlayabiliyor ve duyuyorum.
    Sirkete yaklasik 2 sene once basladim. Reklam yapmak gibi algilanmazsa mercedes te calisiyorum. İlk gorevim veznedar olarak basladim. İsimi cok seviyorum ve severekte yapmaya devam ediyorum. Yaklasik bir yil suren veznedarlik gorevime ek olarak yedek parca surec ve satis icin eksik elemanlari oldugunu ve bu gorevede bakmami istediler.
    Acik ve net bir sekilde soylemeliyim. 31 yasindayim araba gosterip birsey sorsalar bilmem hemde hic birseyini. 4 teker vites ve direksiyondan ibaret oldugunu belirtirim. Bugune kadar gicte merakim olmadi arabalara karsi
    Yeni goreve basladigimda sadece bir hafta yanima bir kisi verip yaptigi isi takip ettim. Programlar ayri bir dert en ince ayrintisina kadar ogrenmem sadece 2 ayimi aldi. Ustalar parca istediginde programdan ilk haftalarda hangisi bu mu diyerek gecti. Parcayi aldiktan sonra peşlerinden kosarak nereye ve nasil taktiklarina bakardim. Ve sorardim ne ise yariyor. Bu sekilde kendimi geliştirdim. Mercedes araclatin tum ibce ayrintisina kadar butun parcalari vikartip ne ise yaradigini anlatabilecek seviyeye geldim. Sanirim bu azimden ve isimi sevdigimden oldu.

Bana yaptiklari yardim icin tabiki allah binlerve kez razi olsun.

Bir potansiyel gorduklerinden cok eminim. Yoksa kimse kolay kolay bu yardimi yapmayacaktir.

İnsanlik haric bu baska birsey.
    Ama yinede bu zimmet yapma istekleri bende onur kirici bir hal oluşturdu. Keske bunun yerine benimle is sozlesmesi yapmak isteselerdi. Seve seve okumadan imzalardim.
    Yarin ya imzayi atacagim yada cihazlari teslim edip teselkur edeceğim. Belki bu davranisim isverenin isime son vermek istemesine bile neden olabilir. Yarin okuyup bilgi verecegim. Hepinize tesekkur ederim.

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@hepsiyAh bunu nimet bil derim memur olsan müdürünün böyle bişey yapması söz konusu değil yapılan iyiliğin değerini bil başka bişey demiyorum
    Konu Ahmedkilicc tarafından değiştirilmiştir (07.03-2016 Saat 00:46 ).

Üye
    murat k Avatarı

Son Giriş
    10.10-2016
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hepsiyAh kardeşim şirketinde kendini sevdirmişsin bence kıymetini bil ve öyle bir iş yerinden onlar çıkramadığı sürece ayrılma senin şansı orası

@hepsiyAh kardeşim yanlış bilmiyorsam şirkete ayit demirbaşlar sirketin anlaşmış oldugu sigorta şirketince kaskoludur cihazın garantisi bittiğinde bozulsa parçası değişmesi gerekse 11 bin tl lik bir cihazın parça servis parası çok yüksektir örnek tabletimin ekran kartı yandı tamiri 720 tl tablet 800 tl bence iyilik içinde iyilik var

Üye
    hepsiyAh Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    ankAra
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bugun elime iki evrak verdiler birisi isitme cihazinin maliyetine karsilik senet digeride protokol. İkisinide imzalamadim. Cihazlari teslim ettim yarim saat sobra tekrar geri verdiler. Demekki imzasizda elimize yüzümüze sivamadan iyilik yapilabiliyormus.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o iyilik oyle agiza yuze bulastirilmadan, basa kakilmadan sessizce yapilaydi ne kadar iyi birsey bu insanlar ne iyi derdiniz.

iyi yapmissiniz. valla bi sagir olarak cok sevindim. artik cihazinizi gule gule kullanin.
    demekki vazgecemeyecegi elemanlarisiniz.kutlarim sizi.
    salak mudurun anlayissizligi galiba. oyle sakatliginizi yuze vurup basa kakar gibi hareketleri. ne oldum delisi biriymis mudur.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12