Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aycezerya Avatarı

Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar nokta tayin hakkını kullanan arkadaşlar varsa yardım istiyorum.ben hastanede çalışıyorum.nokta tayin hakkımı kullanacam.gitmek istediğim il ve hastaneyi seçme hakkım varmı yoksa yalnızca il mi seçebiliyoruz?bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler....

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nokta tayinlerde il/ilçe seçilebiliyordu ancak bazı kurumlarda tayin isteyen kişi tayin istediğiniz il tarafından aranarak nerede çalışmak istediğinizi soruyorlardı sizde de buna benzer bir durum olabilir mi bilemiyorum, tercih yapmanızda da bir mahsuru olacağını sanmıyorum. Tayin işleminizden sonra, hava ve yol şartlarının muhalefeti ve engel durumunuzun gidiş gelişlerde sıkıntı yarattığını bu sebeple yaşadığınız yerin yakınında ki hastanede (dilekçede hastane adını yazın) görev yapmak istediğinizi belirten bir dilekçe ile de yer değiştirebilirsiniz.