Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enimeg Avatarı

Son Giriş
    18.11-2015
    Saat
    12:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tsk da engelli kadrorunda calisiyorum evim ve is yerim arasi uzak oldugundan evime yakin bir yere tayin istedim olumsuz cevap verildi itiraz etmek istiyorum bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

İtiraz işlemini size ret cevabı geldiği andan itibaren 30 gün içinde size en yakın idare mahkemesine yapabilirsiniz. Önce yasal gerekçenizi ve sonrada size gelen ret cevabına atıfta bulunarak bir dilekçe hazırlamınız gerekli. Umarım 30 günlük süreyi geçirmemişsinizdir. Dilekçe normal düz kağıda yazılacak değil, idare mahkemelerinin şekil yönünden kabul ettiği dilekçe olacak. Nette bulursunuz. dava açtıktan 2-3 ay içinde olumlu yada olumsuz bir sonuç mutlaka alırsınız. Ama genelde olumlu olacaktır.

Üye
    enimeg Avatarı

Son Giriş
    18.11-2015
    Saat
    12:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aciklamaniz icin tesekkur ederim tayinimin olumsuz oldugunu sifayen ogrendim bu hafta icinde resmi olarak cevap gelecek ve zaman kaybetmeden sendika avukati ile gorusup ne yapmam gerektigini ogrenecegim

Üye
    muammerhalil Avatarı

Gerçek Adı
    Muammer Halil
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @enimeg

Merhabalar benimde iş yerim ve evim arası uzak bende bu yüzden tayin isteyeceğim de. buraya bu konu ile ilgili yaptığınız işlemleri aşama aşama yazabilir misiniz ayrıca sonucunu da yazarsanız sevinirim. iyi günler dilerim. umarım tayininiz en kısa sürede gerçekleşir.