Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yakli67 Avatarı

Gerçek Adı
    ilkay
    Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben istanbul avcılar belediyesi (dağıtıcı) olarak atandım şükürler olsun fakat ne iş yapar bilmiyorum ptt deki dağıtıcı gibimi iş yapar zor bir işmdir yardımcı olurmusunuz?

İşe başladığımda nasıl hareket ediceğimi orada bana öğreticeklermi beni eğiticeklermi ben istanbulu bilmiyorum tek başıma nasıl işimi yapabilirim korkuyorum riskli bir işmidir yanımda bir kaç arkadaş daha olucakmı benimle aynı işi yapan ben araba kullanmasınıda bilmiyorum benim iş araba kullanmayı gerektiriyormu yardımcı olurmusunuz?

Yerleştirildiğiniz kuruma başvurmanız gerekmektedir diyorlar ben avcılar belediyesini arıyorum fakat açmıyorlar sanırım istanbula gitmem gerekicek hangi belgelerle oraya gitmem lazım bana bilgi verebilirmisiniz?

İstanbulda yaşıyan arkadaşlar avcılara yakın yerde ev kiraları pahalımı pahalı ise buradaki evi satıp ev almak zorunda kalıcaz bize kiralar hakkında yardımcı olurmusunuz?

Bu sorularıma usanmayıp okuyup ve bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim şuan şoktayım mutluyumda ama ne yapıcagımı bilmiyorum nasıl hareket etmem gerektiği ile ilgili bana yol gösterin lütfen bana yardım edin..

Atanan arkadaşları tebrik ederim atanamayan arkadaşlarımız üzülmesinler elbet onlarda bir gün atanacaklar..

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    22

İlkay panik yapma.. bugün yaslan arkana ve atanmanın keyfini çıkar. Yarın ararsın belediyeyi konuşursun sana soylerler ne yapman gereketiğini ve ne iş yapacağını.. sonra senden istedikleri belgeler ile gider belediyeye başvurusun.. su akar yolunu bulur rahat ol..

Üye
    yakli67 Avatarı

Gerçek Adı
    ilkay
    Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ankiloz Mesajı Gör
    İlkay panik yapma.. bugün yaslan arkana ve atanmanın keyfini çıkar. Yarın ararsın belediyeyi konuşursun sana soylerler ne yapman gereketiğini ve ne iş yapacağını.. sonra senden istedikleri belgeler ile gider belediyeye başvurusun.. su akar yolunu bulur rahat ol..
    ankiloz çok teşekkür ederim işi becerebilirmiyim gibi deli sorular var kafamda ne yapıcağımı bilemedim ama sayende rahatladım teşekkür ederim..

Üye
    cabbarehlinamus Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

yapaman diye birşey yok oldu yapamadın zorlandın yapa bileceğin bir iş verirler 12 yıllık kaşarlanmış bld ci var burada dediğimden başka bişi olmaz sıkıntı yapma.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

@yakli67 Hayırlı olsun arkadaşım. Sakin ol atanmanın tadını çıkar Dağıtıcı kurumlar arası ya da belediyede birimler arası evrak taşıma işidir. Atama işlemin yapıldıktan sonra tabiki sana eğitim vereceklerdir. Ayrıca İstanbul'u bilmemen engel durumun vb. gibi durumlar da göz önünde bulundurulacaktır.

Üye
    yakli67 Avatarı

Gerçek Adı
    ilkay
    Son Giriş
    22.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cabbarehlinamus
    Çok teşekkür ederim ilgin için sayenizde rahatlıyorum

@Life

Teşekkür ederim daha 19 yaşındayım iş tecrübem olmadıgı için ben yapamam moduna girdim ama aslında o kadarda zor bir şey değilmiş sayenizde rahatladım