Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tameryi Avatarı

Son Giriş
    19.02-2015
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar ben özel bir bankada çalışmaktayım şuan bir avm de görev almaktayım ve haftalık iznimi perşembe cuma kullanıyorum ve yerine cumartesi pazar çalışıyorum. fakat hiç bir ek ödenek almıyorum bildiğim kadarıyla hafta sonu ve hafta içinde %100 mesai farkı olduğu. bu konuda bilgisi olan varmı iş mahkemesine versem nasıl bir sonuç alırım.

Üye
    naps Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    23

sevgili tamer benim bildğim haftalık iş kanunu na göre 45 saatlik çalışma saati sınırı söz konusu şuben avm de olduğu için haftasonu çalışıp haftaiçi izin verilerek herhangi bir hak kaybın zaten ortada yok.Hafta içi çalışmayla haftasonu arasında yüzde yüz olarak fark yok sadece resmi tatillerde çalışırsan öyle bir fark oluyor. Onu da zaten firman izin yada ekstra ödeme olarak sana yansıtır.

Üye
    ism_77 Avatarı

Son Giriş
    04.07-2015
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    YALOVA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba bahsetmiş olduğunuz perşembe ve cuma günleride çalışacak olursanız hak edilen o %100 lük ücret farkını ancak o şekilde alırsınız diye biliyorum vardiyalı sistemlerde de durum bu şekildedir