Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    spookman Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    25.01-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba benim 27 yaşında %70 zihinsel engelli kardeşim var. Vasiliğini almayı düşünüyorum. Mahkeme tarafından vasi olarak atanırsam bakmakla yükümlü olduğum kişiler arasına girer mi? Girmez ise bunun için yapabileceğim bir şey var mı?
    Birde yeni kanunla ( http://www.memurlar.net/haber/480010/ ) özürlü yakınına tayin hakları geldi. EK MADDE 3- İlgili mevzuatına göre alman sağlık kurulu raporunda en az yüzde kırk oranında engelli olduğu belirtilen memurlar ile ağır engelli raporlu eşi veya bakmakla yükümlü olduğu birinci derece kan hısımları bulunan memurlar engellilik durumundan kaynaklanan gerekçelere dayalı olarak yer değiştirme talebinde bulunabilir.
    Kardeşimden dolayı bu hakkı kullanabilirmiyim.

Üye
    seninle331 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2015
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçenlerde bende tayin istedim yuzde 50 zihinsel engelli kardeşim var. yazım milli eğitim bakanlığına gitti. beni aradılar vasi misiniz dediler bende hayır dedim o zaman olumsuz yazacagız dediler ve yazıyı olumsuz yazdılar.yani vasi olursan yer değişikliği talebin onaylanır.

Üye
    mahser56 Avatarı

Son Giriş
    30.03-2016
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben %95 agır hasta olan kardesimin vasisiyim.
    kardesimin bulundugu yere tayin gidebilir miyim. bilgisi olan varmı bu konuda