Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Payitaht;
    Kardeşim dilekçe vermeden önce amirlerinle görüş, sonra dilekçeni ver.Olmazsa Personel Daire Başkanı ile bizzat görüş.Durumunu doğru bir şekilde anlatırsan sıkıntı çıkarmazlar.

CengizYurek;
    Hayır ilk değilsin.Benim çalıştığım kurumda bu gibi şeyler oldu.

Üye
    çelebi Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    14:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbul'da ilçe belediyede görev yapıyorum.farklı bir kurumda görev yapmak istiyorum.Düşünceniz benim için önemli yön verecek arkadaşlardan yorum bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Üye
    Payitaht Avatarı

Gerçek Adı
    Payitaht
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

toprak1453;

Cevaplarınız için teşekkürler. Amirimle görüşmeden dilekçe vermeyi düşünmüyorum. Önce iyice araştırmak lazım inşallah olur da hem ben hem de ailem cok sevinir...

Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

çelebi;

Belediyeler bildiğiniz gibi 657'ye tabi oldu. Dolayısıyla Devlet memurlarının naklen atanmaları 657sayılı Devlet Memurları Kanununun 74 ve 76. maddelerinde düzenlenmiştir.657 sayılı kanunun 74. maddesinde memurların bir kurumdan diğerine nakilleri düzenlenmiştir. Buna göre; Memurların 657'ye tabi kurumlar arasında, kurumların muvafakatıyla başka bir kuruma geçiş hakkınız bulunmaktadır.ÇOk önemli gerekçeler veya torpil olmadıkça bu nakil işlemleri çok kolay olmamaktadır ama imkansız da değildir.Siz engelli bir vatandaş olarak bunu belgeler ve zaruri durumunuzun olduğunu ileri sürerek dilekçe verirseniz işinizin olma durumu kolaylaşacaktır.Ben olacağını düşünüyorum,denemekten zarar çıkmaz.

Üye
    CengizYurek Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Belirsiz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

toprak1453;

eyvallah
    kardeşim konudakilere yetişemiyorum. Cevap yazıp herkesi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Üye
    csharpci Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    19.11-2016
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Her İl de yaşarım
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlı olsun Cengiz Yurek Bey. Size bir soru sormak istiyorum. Tayin için. Sadece mesajınızdaki dilekçe örneğini ve engelli raporunuzun fotokopisini mi verdiniz ? Ek olarak başka bir lşeyler verdiniz mi ? Örneğin mazaret nedenleri veya başka bir şey verdiniz mi ? Ben de tayin istemek istiyorum ama ilk önce sizden tam olarak vermiş olduğunuz dilekçeleri öğrenmek istedim. Mesela doktoronuzun görüşleri vb. gibi bir şeyler var mı ek lerde ?

Üye
    CengizYurek Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Belirsiz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce amirimden sonra da mudur yardimcisundan izin istedim tayin dilekcemi vermek icin. Bu edeptendir. Sonra personel birimiyle beraber dilekce hazirladik örnekte verdigim dilekcnin aynisini. Ve saglik raporumu ek olarak verdim. 1 yili dolmamis surekli engelli raporumdan bahsediyorum. Ek olaeak herhangi bir mazeret rapor vs. Birsey alip sunmadim

Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Aday memurken tayin ve/veya atama işleri vermiş olduğum linkteki maddelerde düzenlenmiştir.Buna göre aday memur olsanız bile işaret edilen maddelere göre bir mazeret sahibi iseniz tayin ve/veya atama işlemleriniz yapılabilecektir. Ayrıca Madde-11'de de engellilerin tayin ve/veya atama hakları bahsi geçen aynı yönetmeliğe göre düzenlenmiştir.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...140816-5-1.pdf

Üye
    çelebi Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    14:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler

Üye
    melis23 Avatarı

Gerçek Adı
    melis
    Son Giriş
    13.03-2015
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende annemin heyet raporunu sunarak tayin isteyeceğim.aday memur sürem dolmak üzre sizce mümkün mü

Yardımcı olursanız cok sevinirim

Annem baltazara göre yüzde 87 hasta .araştırma hastanesi heyet raporu da var.ben hakkaride çalışıorum.bu durumdan dolayı tayin istemek istiorum.sizce olurmu

Lütfen cvp yazın

Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Sevgili kardeşim biraz geç oldu kusura bakmayınız.Size bu konu başlığı altında açılan/paylaşılan linki tekrar dikkatle incelemenizi tavsiye ediyorum. İstediğiniz tayin mümkündür,olur ancak annenizin tam teşekküllü alınmış heyet raporunu (engelli raporu) ibraz etmek durumunda olduğunuzu zaten biliyorsunuz.Unutmamak lazım ki, valideniz mutlaka bakıma muhtaç olmak zorundadır.
    Konu toprak1453 tarafından değiştirilmiştir (19.12-2014 Saat 09:42 ).

Üye
    furkan916 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    12.05-2015
    Saat
    08:29
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haftaya bir dilekçede ben yazacaktım ama asaletim tasdik olmadığı için çekiniyordum bir umut oldu bu haber

Üye
    melis23 Avatarı

Gerçek Adı
    melis
    Son Giriş
    13.03-2015
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevap verdiğiniz için teşekkürler toprak 1453...evet heyet raporunu aldık.onkoloji bölümü olan bir merkezde tedavisi uygundur diyor ama doktoru ön raporda bir yakınının desteğine ihtiyaç duymaktadır diye bir ibare kullanmıştı.bu ibare sağlık kurulu raporunda yazılmadı raporu dün aldık itiraz edebilir miyiz yada bu raporla tayine başvursam bişey cıkar mı ?

Üye
    ks059 Avatarı

Son Giriş
    04.02-2015
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 2012 yılında ekpss ile atandım sgkya.asaletim tasdik olundu.durum bildirir heyet raporu aldım atipik psikoz ve osteomyelit diye belirtmişler ibarede sizce işgörürmü.Tayin isteyeceğim Kocaliye.Sizce basvurayımmı?

2012 yılında ekpss sınavı ile sgkya atandım.Şimdi sağlık sebeplerinden tayin isteyeceğim.Aralığın 12sinde durum bildirir heyet raporu aldım.Raporda atik psikoz ve osteomyelit yazıyor.Tayin olmak için bu ibare yeterli midir?

Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: melis23 Mesajı Gör
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler toprak 1453...evet heyet raporunu aldık.onkoloji bölümü olan bir merkezde tedavisi uygundur diyor ama doktoru ön raporda bir yakınının desteğine ihtiyaç duymaktadır diye bir ibare kullanmıştı.bu ibare sağlık kurulu raporunda yazılmadı raporu dün aldık itiraz edebilir miyiz yada bu raporla tayine başvursam bişey cıkar mı ?
    Tayininizi isteyebilirsiniz kardeşim.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ks059 Mesajı Gör
    bende 2012 yılında ekpss ile atandım sgkya.asaletim tasdik olundu.durum bildirir heyet raporu aldım atipik psikoz ve osteomyelit diye belirtmişler ibarede sizce işgörürmü.Tayin isteyeceğim Kocaliye.Sizce basvurayımmı?

2012 yılında ekpss sınavı ile sgkya atandım.Şimdi sağlık sebeplerinden tayin isteyeceğim.Aralığın 12sinde durum bildirir heyet raporu aldım.Raporda atik psikoz ve osteomyelit yazıyor.Tayin olmak için bu ibare yeterli midir?
    Tayin isterken hastalığınızın nevisine ve/veya şiddetine,hasarına değil engelli raporunuzun oranına bakarlar kardeşim. Rapor oranınız en az %40 ve üzeri ise tayin imkanından bir kereye mahsus istifade edebilirsiniz. Ha, başvurayım mı diye soruyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon