Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:14
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tayin olmak için engelli kadrosunda olmaya gerek yok.%40 rapor olması yeterli.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yakups Mesajı Gör
    Tayin olmak için engelli kadrosunda olmaya gerek yok.%40 rapor olması yeterli.
    hocam şu anda zorunlu hizmet görevini yapıyor olmam engel değildir değil mi? Nasıl başvuru yapmam gerekiyor biliyor musunuz acaba? Gerekçe olarak neyi sunmam gerekiyor?

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İglo Mesajı Gör
    hocam şu anda zorunlu hizmet görevini yapıyor olmam engel değildir değil mi? Nasıl başvuru yapmam gerekiyor biliyor musunuz acaba? Gerekçe olarak neyi sunmam gerekiyor?
    Hocam siz zorunlu hizmetten muafsınız.İL mem'e raporu götürün mebbise muafolarak işlesinler.Şubatta özür grubu atamasında da tercih yapar istediğiniz yere gidersiniz bu kadar basit.

Ayrıca hiçbir gerekçeye gerek yok.%40 raporunuz varsa şartsız olarak tayin olabilirsiniz.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yakups Mesajı Gör
    Hocam siz zorunlu hizmetten muafsınız.İL mem'e raporu götürün mebbise muafolarak işlesinler.Şubatta özür grubu atamasında da tercih yapar istediğiniz yere gidersiniz bu kadar basit.

Ayrıca hiçbir gerekçeye gerek yok.%40 raporunuz varsa şartsız olarak tayin olabilirsiniz.
    Cok tesekkur ederim hocam. Insallah bi problem cikmaz da tayin isteyebilirim. Bu haberi almak gercekten cok mutlu edici. Allah isinizi rast getirsin

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İglo Mesajı Gör
    Cok tesekkur ederim hocam. Insallah bi problem cikmaz da tayin isteyebilirim. Bu haberi almak gercekten cok mutlu edici. Allah isinizi rast getirsin
    Sıkıntı çıkmaz inşallah ben de bu şekilde tayin oldum,öğretmenim.Yönetmelik açık.Şubatta tercih yapar atanırsınız.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@yakups

Hocam affiniza siginarak bir soru daha sormak istiyorum. Ben normal kpssyle gecen yil atandim. Atanilan kurumda asgari 3 yil kalma sarti bu durumda gecerli olmuyor degil mi? Lutfen bu sorulari heyecanima verin, bunaltmak istemem yoksa sizi.

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

EStağfurullah hocam istediğiniz soruyu istediğiniz zaman sorabilirsiniz memnuniyetle cevaplarım.Hocam ben atandım 1 sene bile dolmadan tayin istedim ve istediğim şehre atandım.Ben de sizin gibi durumu net olarak bilmiyordum mebi aradım.%40 rapor varsa hiçbir şarta gerek yok.Tayin olabilirsiniz dedi.Benim adaylığım bile kalkmadan tayin oldum düşünün işte.Aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz yine.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@İglo

Raporumu da 10 gun sonra teslim aliyorum, yani atanmadan once yoktu raporum, ama askerlikten muaftim. Ayrica raporumda ogretmenlik yapmasina engel teskil etmez diye bir ibare bulunmayacakmis. Acaba bu sekilde problem olur mu? Onun icin ayriyeten basvuru yapiyormusuz. Nolur hakkinizi helal edin, cok soru sordum

@yakups
    Raporumu da 10 gun sonra teslim aliyorum, yani atanmadan once yoktu raporum, ama askerlikten muaftim. Ayrica raporumda ogretmenlik yapmasina engel teskil etmez diye bir ibare bulunmayacakmis. Acaba bu sekilde problem olur mu? Onun icin ayriyeten basvuru yapiyormusuz. Nolur hakkinizi helal edin, cok soru sordum.

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Hayır siz ilk defa atanmıyorsunuz o yüzden öğretmenliğe engel mi değil mi onu tespit etmeye çalışmazlar.Zaten özür grubu atamasında mem'e gidiyorsunuz raporu verip onaylatıyorsunuz işlem o kadar.Raporda %40 var mı yok mu ona bakıyorlar.Siz kpss ile girmişsiniz ekpss ile girmişsiniz o da önemli değil onu da sormuyorlar.Sonra internetten tercih yapıyorsunuz.Hizmet puanınınız hangi okula yetiyorsa o okula atamanız yapılıyor.Rahat olun aynı durumları yaşadım her zaman sorabilirsiniz.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@yakups

Hocam Allah sizden razi olsun. Beni o kadar cok mutlu ettiniz ki su an ne diyeyim. Allah da sizi her daim mutlu etsin insallah.

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

@İglo

Allah sizden de razı olsun.Ben burdayım aklınıza takılan bir şey olursa veya yapabileceğim bir şey olursa her zaman mesaj atabilirsiniz.Hayırlı geceler.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@yakups

Cok sagolun, Allah razi olsun hocam tekrardan. Hayirli geceler.

Üye
    İglo Avatarı

Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sanliurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@yakups

Hocam sizi tekrar rahatsiz ediyorum ama bir sey daha sorabilir miyim? Acaba sizin raporunuzun orani kacti? Bugun %70 diyerek kafami karistirdilar ve hangi yildaydi tayininiz? Acaba hala o yasa gecerli midir? Lutfen kusuruma bakmayin. Cevap alabildigim tek kisi sizsiniz ve ailemin yanina tayin isteyebilme ihtimali gercekten cok heyecan verici. Affiniza siginiyorum. Bir de acaba nisanlimla nikah kiydigim takdirde hemen subatta o da tayin isteyebilir mi? Simdiden cok sagolun anlayisiniz icin.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Ben mebde engelli kadrosuyla başladım.aday memurum il içi tayin başka bir ilçeye geçmek için ne zaman bir hakkım oluşur...

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hocam benim oran %40.Yönetmelikte açıkça en az %40 engelli raporu bulunanlara bir defaya mahsus yer değişikliği hakkı verildiği yazıyor.Ben geçtiğimiz ağustosta tayin oldum.Kesinlikle kafanız karışmasın.Googla meb atama ve yer değişikliği yönetmeliği yazın.Engelli öğretmenlerle alakalı kısmı okuyun.Açıkça yazar orda.Eş durumunda ise bir yıl şartı var.Ama bu konu biraz karışık tam emin olmamakla birlikte nişanlınız bulunduğu yerde bir yılını doldurmuşsa eş durumundan tayin isteyebilir.

@pasini
    Bildiğim kadarıyla meb düz memurlarda adaylık şartı arıyor.Adaylığınız kalkınca tayin isteyebilirsiniz.Çok acilse şimdi de tayin başvurusu yapın.Yönetmelikte bir sıkıntı yok kabul edebilirler.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon