Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    Bakkalgazi Avatarı

Gerçek Adı
    Metin
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben elektrik teknisyenim kadrosundayken beledıye başkanı , bana sormadan kadromu zabıta memuru olarak değiştimiş. Bu mümkün mü ? Idare mahkemesine dava actıgımda kazanma ihtimalim varmı , bu atamanın durdurulması hakkında karar alınabılır mi ? Bana yardımcı olun lutfen . .

Üye
    kenan288 Avatarı

Gerçek Adı
    kenan
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iktidar yanlısı belediyeyse zor..çünkü artık mahkemede de dayın olacak..vel asıl işin bana göre zor..yinede hakkını ara ....

Yasaklı Üye
    Bakkalgazi Avatarı

Gerçek Adı
    Metin
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başkanım yerimi neden değiştirdin dedim orada memur ihtiyaçımız var o yüzden dedi bende dedim ama başkanım ben zabıtalıktan ne anlarım dedim oda dedi çabuk öğrenirsin sen zekisin koçum benim dedi gitti...

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

değiştirebilir bu devlet memurluğunda da böyle amir sana istediği işi yaptırabilir kadron ne olursa olsun eğer yapmanda fiziki olarak seni zorlayacak bir durum yoksa yapmanı tavsiye ederim
    kenan 288
    bunun iktidarla bir alakası yok iktidar demiyor ki şu adamı burdan al buraya ver saçma bir düşünce senin ki

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk işini sağlama almışsın ahkam kesiyorsun başbakan yasa çıkarıpta benden izinsiz mit başkanını yargılamayazsın demedi mi bu yapılan yargıya müdahale değilde nedir bir örnek verdim sana sadece şimdi de 2022 maaşı alanları tekrardan inceleyecekmiş eviin içindeki eşyalara bakacakmış eğer ki lcd televizyon yada bilgisayarın varsa zenginsin diye maaşını kesecekmiş

Zaten verdikleri maaş ile geçinilemeyeceğini devletin kendiside biliyor ama çok para vermiş gibi evdeki eşyanın hesabını soruyor ama kime ne anlatacaksın memur olmuşsun işlerin tıkırında...

Yasaklı Üye
    Bakkalgazi Avatarı

Gerçek Adı
    Metin
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk;
    burda kendi rızam dışımda oluşan bir durum var ama

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

şükür et Birgün Görevin Çöp Toplamak Olabilir Arkadaşaım Mümkündür

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değiştirir dış görevlendirmeyede yollayabilir bölge idarenin cevabı büyük ihtimal ile kavuşturmaya yer olmadığıdır. kısa bir süre deneyin derim sizi zora düşürmüyor ise sonrada tekrarda özel kalemden istek yapabilirsiniz olmuyor beceremiyorum diye.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakkalgazi türkiyede engelli olarak çalışmak istiyorsan verilen her işi yapmak zorundasın ben bir otelde çalıştım bir hafta resepsiyonda telefonlara bakıyordum ben görme engelli birisiyim müdür geldi bana dediki yerdeki sinek ölülülerini görünce eline süpürge alıp süpüreceksin dedi ben görme engelliyim sineği nasıl görebilirim dedim ertesi gün işime son verildi

üzgünüm ama burası türekiye özürlü kadrosundan işe alıyorlar sağlam insan gibi performans bekliyorlar yüzde yüz performansla çaılış istiyorlar

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bakın kardeşim benim tanıdığım bir çok engelli engelsiz belediye çalışanı var masa başı işi yapanları dışarıya dışarı işi yapanları masa başına veriyorlar
    TOLGAHAN
    başbakanın o dediği ve 2022 maaşı ile belediye personelinin görev değişimi arasında nasıl bir bağlantı kurdun kaldı ki 2022 maaşını haksız yere alanları tespit edip devletin üstündeki yükün azaltılması kötü birşey mi milyonlarca lira devlete külfet yüklemek güzel birşey mi ne var yani bana da 2022 maaşı vermediler babam emekliymiş kişi başına düşen gelir 140 liranın üstündeymiş ama bu bahsedilen olay farklı bir de senin olayın tamamen şahısla alakalı onun dengesizliği bana da ilk zamanlar temizlik yap dediler ama raporu görünce santrale verdiler

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk senin kadar bende biliyorum haksız yere 2022 maaşının veriğldiğini ama evdeki eşyaların yeni diye maaş kesmeleri sence adil mi? lcd televizyon varsa maaşı keseceklermiş soruyorum sana tüplü televizyon kaldı mı mecbur lcd alıyoruz saçmalıklar diz boyu aylık verdikleri 243 tl ile kimsenin geçineyemeyeceğini devlet adı gibi biliyor

belediye ile tabikide ilşkisi yok ama devletin yanlış işlerinide örnek vererek bir bağlantı kurmaya çalıştım sen özel setörde çalışsaydın rüyanda görürdün santral memurluğunu

DEVLETİN ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞAN ENGELLİLERİN DURUMUNU İNCELEMESİ VE YAPABİLECEĞİ BİR İŞTE ÇALIŞTIRILMASINI SAĞLAMASI GEREKMEZ Mİ ?_ÖZEL SEKTÖR DİYE BİZİ EZMELERİ Mİ GEREKİR SENCE BİR EKSİKLİK DEĞİLMİDİR BU?

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

birader ben özel sektörde yıllarca çalıştım neyin ne olduğunu bilirim günde 12-13 saat çalışırdım 350 lira maaş alırdım mesai yaptığımda saatine 1 lira alırdım ayrıca cumartesi günü de 8-5 çalışırdım bazı pazar günleri de mesai yapardım onun için ben aza kanaat edip çoğu buldum çok şükür tüplü televizyon dedin benim televizyon tüplü 20 yıllık televizyon hala kullanıyorum yeni nesil televizyonlar onun yanında solda sıfır ayrıca türk malı bir televizyon bu pek önemli değil neyse de dediğin gibi bir takım çalışmalar yapıldı ama daha da yapılmalı bunu için de zaman lazım sen istiyorsun ki herşey bir anda olsun ama mümkün değil gerçi burası türkiye ama yine de bir müddet zaman lazım

Üye
    demir1 Avatarı

Gerçek Adı
    DEMİR
    Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

git davanı aç kardeşim teknik bir kadroda çalışıyosun sen maaşta kaybın oluyorsa dava aç. ama ha böylede farketmez diyorsan sen bilirsin.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak ne güzel söylüyorsun 12 13 saat çalışıyordum diyorsun bende bu dediğin olaydan dolayı şikayetçiyim ben görme engelli biriyim gece körlüğü var benim gözlerimde 12 13 saat nasıl açlışabilirim sana soruyorum akşam olunca ben eve nasıl gelecem bir arabanın altında kalacak kesin

televizyon olayına gelince evdeki televizyon bozuldu bende gidip lcd televizyon aldım ben bunu anlatmaya çalışıyorum sıfır tüplü televizyon yokki ben ne yapayım bu yüzden maaşı kesmek sence adil mi?

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu tip olaylar yanlış ama oda biraz kişilerin vicdanıyla alakalı inan evladı olsa ona bakmaz oldu olacak yediğim ekmeğe içtiğim suyada baksın sen karnını doyurabiliyorsun diye 2022 vermesin yalnız hiçbir engeli olmayıp sahte raporlarla maaş alanların önünü kesmek istiyorlar ama buna da bir ölçüt getirmeleri lazım ha bu arada gece körüymüşsün Allah şifa versin kendine çok dikkat et benim arkadaşta aynıydı şu aunda total kör ben de görme engelliyim %10-15 civarı bir görmem var Allaha emanet ol

Sayfa 1 / 2 12 SonSon