Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    frankenstein Avatarı

Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Koklear Implant kullanan kader arkadaşlarım,

Bildiğimiz gibi Koklear Implant ile dedektör arasında gizli bir düşmanlık var Malum çeşitli binalarda dedektörler bulunmakta ve gün geçtikçe dedektörler artmaktadır. Dedektörün Koklear implantı görür görmez polisin de işe karışacağı kadar güçlü bir sinyal yakaladığı söyleniyor. Ayrıca dedektörün programı bozma gibi bir dezavantajı olduğu söyleniyor.

Koklear Implant kullanan arkadaşlarım dedektörlerle ilgili deneyimlerini yazabilirler mi? Dedektörle kontrol edilen binalara girdiğiniz zaman ne yapıyorsun? Ve implantı kapatıp dedektörden geçtimiz zaman programda bozucu etkisi yaratır mı?

Anlatacağınız deneyimler için şimdiden teşekkürler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

dedektor dedıgın hanı alısverıs merkezlerınde gırerken gecılen kapı olsa gerek anlatısına bakılırsa
    kıtapcıkta yazardı gorevlıye soyleyın hatta medelden kart vermıslerdı koklear ımplantlı olduguma daır bende ınanarak bastalarda kartı gosterır gorevlıda o kapı gıbı seyden degıl kenarından gecmemı soyler problemsızce gecerdım bazen canım ıstemez arkasındakı kapatma dugmesını basar oyle gecerdım sonra sonra basa cıkcak gıbı degıl hayda gecıverırdım hıcte oyle program bozma dudukler otmesı gıbı sey yasamadımdı ona baksan kıtapcıgında kalorıfer petegı gıbı sııılere bılem yaklasınca elektrık bosaltması nolur gıbı bısıcıkler yazıyodu aklımda kaldıgı kadarıhıcte bısıcık farketmeyınce lagan bı sekılde hayatıma hıcbıseyden sakınmadan devam etmıstım cok apartmıslar kıtapcıkta bence
    bıtek denız kıyısına ınınce kum gırmesın nem almasın dıye evden cıkarıpta gıderdım dıs parcaları bıde yagmur fılan olunca hemen cıkarıp kurutma kutusu cantamda tasıdıgımdan ıcıne guzelce koyup kapatırdım7 yıl kullanmama ragmen hıc bozulmadı hatta seramık parca kendı kendıne dısarı attı ya o zaman bıle seslerı duyururduda coook acı vermıstı allah bıdaha o gunlerı gostermesın cektıgım acılar dun gıbı aklımda

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Genelde durumumu acıkladığımda gecirmiyorlar sağolsnlar. İllede geçecekseniz dış parcayı kapatmanız daha faydalı olacaktır.