Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    iral0112 Avatarı

Gerçek Adı
    ALI
    Son Giriş
    03.09-2012
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam .ben azerbeycandan kucuk ALInin annesiyim.oglum 6 yashinda ve duymuyor.1 yashinda olarken duymadigini ogrendik
    2 yashindan kulakarkasi cihaz kullaniyor .surdo egitim aliyor dudaktan okumayi oyrenmish ,harfleri,heceleri,kucuk cumleleri soylemeyi ogrenmish .Azerbeycanda
    cocuguma 85-75db sensonevral ishitme kaybi soylenmish.ben bunu bi daha diger doktorlarin dahi yani Turk doktorlarin muayine etmelerini isterim siz hagi doktor ve hastaneleri oneriyorsunuz AZERBEYCANDA koklear implantasyon ameliyati cok pahali .o yuzden Turkiyede yaptirmak istiyoruz .siz hangi dr ve hastaneni oneriyorsunuz .ve son olarak sizler dogushtanmi ve ya sonradanmi ishitmenizi kaybettiniz .cevaplarsaniz cok mutlu olurum tesekkurler .

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ankarada hecettepe üniversitesinde sarp saraç veya levent senaroğlu.ikiside çok iyi doktur.onlara güvebebilirsiniz