Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Pırıl Avatarı

Son Giriş
    18.06-2013
    Saat
    07:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Mekke,
    Seni çok iyi anlıyorum. Benim implant cihazım da aynı seninkinden. Esas marka adı Advanced Bionics (Clarion), modali Auria. Gerçekten pil masrafı çok fazla. Geri ödenen sigorta parası ise çok düşük. Devede kulak adeta. Sanıyorum sen artık duyuyorsun, git çalış, paranı kazan, masrafını üstlen mantığını kuruyorlar.

Buna ilişkin hasta yakınları ve hastalar bireysel dava açıyorlar diye duymuştum. SGK bize bu ameliyatı yapıyorsa devamında da destekçi olmalı evet burada haklısın; ancak şu da var ki bazı ülkelerde implantı herkes kendi imkanıyla yaptırıyor. Devlet bir ödeme yapmıyor. Böyle bakınca şanslıyız.

Üye
    mekke Avatarı

Gerçek Adı
    mehtap
    Son Giriş
    12.07-2012
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet PIRIL aynı dedigin markayı modali kullanıyorum. ve suan zati iş arıyorum cihaz masrafını karsılamak için ama iş bulamadım yeni evliyim bekarken engelli maası alıyordum o zaman biriktirip biriktirip öle aldım kabloyu pili falan ama artık kesildi maas eşimin sigortası oldugu için. cihazla evet duyuyorum ama herseyi anlamıyorum özellikle kelimeleri anlamakta zorluk cekiyorum yavas yavas artık

Üye
    Pırıl Avatarı

Son Giriş
    18.06-2013
    Saat
    07:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maddi açıdan yaşanan sıkıntı için bir şey diyemem; ama konuşmaları anlamakta zorluk çekmeye başladıysanız ayarlarınıza bir baktırın diyebilirim. Elbette çok büyük beklenti içinde olmamakta da yarar var. Gürültülü ortamlarda hala sıkıntı yaşayacağımızı akıldan çıkarmamalı, dudaklardan yardım almamız gerektiğini unutmamalıyız.

Üye
    mekke Avatarı

Gerçek Adı
    mehtap
    Son Giriş
    12.07-2012
    Saat
    18:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    konusmalarda zorluk o kadar yok ilk taktıgım zamankinden cok daha iyiyim ayarlarımda sorun yok yavas yavas ögreniyom işte. kalabalık ortamda mecbur dudaklara muhtac kalıyoz bizde dudak okuyoz işte baska secenekte yok zaten ama asıl istedigim bu cihazın parcalarının fiyatlarının ya düşmesi yada sigortanın karsılaması tek istedigim suan bu yani

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12