Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar verdiğiniz bilgi ve yaptığınız yorumlar için çok teşekkür ediyorum!beni biraz korkuttunuz bu Sara ve Yüz Felci olayını bilmiyordum şimdi biraz daha korktum açıkcası zaten doktorun yuzunu görmeden asistanı gün verdi neyin ne olduğunu ben bile anlayamadım.

Başka bir doktoru tavsiye etti arkadaşlarım o doktorla gorustum aynı poliklinikte görev yapıyor bana muayene olmadığını söyledi. Ameliyat olacağım doktorun arkadası ama çok becerikli dediler bende durumumu iza ettim kendisi bana gelmen için prim dökmen gerek olduğunu söyledi ben bu yuzden bıraz endıselıyım dıger doktoru gormeden gun verıyorlar. bunda bır ıs var dıyorum kendımde devamlı dusunce ıcındeyım.Amelıyat gununden bır hafta once cagırıcaklarmıs yanı 16 haziranda ameliyat günüm,9 haziranda gel dediler tahlil ve yatışını yapalım tam dogrusu bana ne yapcaklarını bıle bılmıyorum.

Ben boyle bır amelıyatı istanbul ssk eyüp hastanesinde 1995 yılında gecirdim ve gecırdıgım dakıkalar aklıma gelıyor bu yuzden cok endıselıyım.24 Yaşındayım.......

Benimle birlikte aynı problemi Kız kardeşimde çekiyor o iki ameliyat oldu ve kulağını çok kötü kurcalayanlar oldu önü ne gelene ailem baktırıyorlardı bunu bilinçsizlik olarak düşünüyorum. Bu yuzden arkadaslar bu ameliyattan çok ama çokkk korkuyorum.

Beni Dinlediğiniz için Çok Teşekkürler Vaktinizi Aldım Özür Dilerim.......

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bu konuda bilgim olmadığı için bir yorum yapmıyorum
    ama vaktinizi aldım özür dilerim de ne demek
    burası ne için var, paylaşmak için, sormak-cevaplamak, öğrenmek için
    Birlik olmak için var...
    Serkancim iyice araştır ve aklına ne yatıyorsa onu yap..
    Sevgiler

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ameliyattan önce anjiyo için seni çağıracaklar. Ameliyata girene kadar tüm tetkikler tam olmalı. dolayısıyla korkmana gerek yok, o zamana kadar ameliyata alınacağın doktorla tanışırsın.
    Sana uyarım dikkatlı ol yeter. ameliyat sonrası dikkatlı ol, pansuman için ve kaldığın oda için dikkatlı ol yeter.
    Şunu söyleyeyim ameliyattan bir gün sonra eve gönderebilirler. İyileşebilirsin. Bir hafta da olabilir. ameliyattan korkmamanı tam tersine tüm dikkatini kendine vermeni öneririm.
    Sara ve yüz felçi genelde hastaların tembelliği ve boşvermişliği ile başlıyor... Sana acil sifalar...

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: meopius
    Ameliyattan önce anjiyo için seni çağıracaklar. Ameliyata girene kadar tüm tetkikler tam olmalı. dolayısıyla korkmana gerek yok, o zamana kadar ameliyata alınacağın doktorla tanışırsın.
    Sana uyarım dikkatlı ol yeter. ameliyat sonrası dikkatlı ol, pansuman için ve kaldığın oda için dikkatlı ol yeter.
    Şunu söyleyeyim ameliyattan bir gün sonra eve gönderebilirler. İyileşebilirsin. Bir hafta da olabilir. ameliyattan korkmamanı tam tersine tüm dikkatini kendine vermeni öneririm.
    Sara ve yüz felçi genelde hastaların tembelliği ve boşvermişliği ile başlıyor... Sana acil sifalar...
    çok teşekkur ederım bu kadar guzelce ıfade ettıgın ıcın hepınıze cok tesekkurler arkadaslar..pazartesi raporlarımı getırıp buraya yazıcam aynısı belkı bılgısı olan arkadaslar daha iyi bilgisi olur diye düşünüyorum tekrar tesekkürler.

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkanım Bozyaka ssk da Dr. Levent Olgun bu işlerle ilgileniyo bilgili bir insan ama orada dr.Erdal Gül dünya güzeli bir insan ve iyi bir dr. bence ona onaylattır bu işi üniversite hastahaneleri bir tür deneme tahtasına çeviriyor insanı ben çok hırpalandım ege üniv. de bence Erdal Gül 'e git özelden o sana gerçeği ve yolunu anlatır ,buda bir yoldur .....

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: semra çetin
    Serkanım Bozyaka ssk da Dr. Levent Olgun bu işlerle ilgileniyo bilgili bir insan ama orada dr.Erdal Gül dünya güzeli bir insan ve iyi bir dr. bence ona onaylattır bu işi üniversite hastahaneleri bir tür deneme tahtasına çeviriyor insanı ben çok hırpalandım ege üniv. de bence Erdal Gül 'e git özelden o sana gerçeği ve yolunu anlatır ,buda bir yoldur .....
    Semra hanım çok tesekkurler verdıgınız bılgı ıcın bozyaka ssk.hastanesi izmirde sanırım izmiri pek bılmem ama sansımı denıcem.Dediğin gibi Üniversite has.deneme tahtası oldugunu biliyorum normal poliklinikte kulak temizletmek çin başında 10 öğrenci birde pratisyen deneme tahtası gıbı yok bu boyle,yok o oyle bılmem ne!Bu halde normal polikinik böyleyse ameliyathanenin durumu nedir?Ya düşünüyorumda tekrar istanbulda iyi bir doktora örünüp ameliyat olayını ordamı yaptırsam.657 kamu memuru olarak görev yapıyorum özel hastanelerde ilgileniyor sanırım.birde baska hastaneye gıtsem ama semra hanım sızın verdıgınız doktorların yanına gıtmeyı ıstıyorum sız verdıgınız doktorlardan tedavi aldınızmı nasıl ilgileniyorlarmı?

Üye
    muratkaraya Avatarı

Son Giriş
    26.08-2005
    Saat
    08:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SERKANCIM MERHABA
    FORMU TAM OKUMADAN SANA ÖZEL MESAJ ATTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM BELİRTİĞİM GİBİ BENİM 2 YAŞINDAKİ OĞLUMDA AMELİYAT İÇİN SIRADA BEKLİYOR. BU AMELİYAT İÇİN BENDE ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM VE ARAŞTIRMALARIM SONUCUNDA BU AMELİYATI İYİ YAPAN YAPAN DOKTOR SAYISI GERÇEKTEN AZ SSK HASTANELERİNDE BU AMELİYAT ZATEN 2 YERDE YAPILIYOR BİRİSİ ANKARA DIŞ KAPI EĞİTİM HASTANESİ VE BURADA AMELİYATILARI DR ARMAGAN İNCESU YAPIYOR AMA ORASI ŞUANDA AMELİYAT YAPMIYOR DİYE BİLİYORUM DİĞERİ İSE SEMRA HAN BELİRTİĞİ GİBİ SSK İZMİR EĞİTİM HASTANESİNDE DR LEVENT OGUN YAPIYOR VE BU KANUDA ÖNDE GELEN DOKTORLARDAN BİRTANESİ AMA SSK HASTANELERİNDE BU TÜR CİHAZLAR İHALE İLE ALINDIĞINDAN VE CİHAZIN PAHALI OLMASI SEBEBİYLE ALIM YAPILAMAKTA VE 90-100 CİVARINDA HASTA AMELİYAT İÇİN BEKLEMEKTEDIR. ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDEN İSE SANA ÖNERECEĞİM YER HACETTEPE TIP FAKÜLTESİDİR.AMELİYAT KONUSUNDA BİR KORKUN OLMASIN BU AMELİYATI OLMUŞ BİR YAKINIM VAR VE OĞLU ŞUAN GAYET İYİ BİR ŞEKİLDE KONUŞUYOR VE DUYUYOR.

İNŞALLAH EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dr. Armagan İncesulu SSK hastanesinde çalışıyor olabilir ama bildiğim kadarıyla Prof.Dr. Soner ÖZKAN gözetiminde görev yapıyor.
    Prof.Dr. Soner Özkan şuan Hacettepe Ü. K.B.B. Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

celel bayar üniv.hastanesindeki ameliyatı gercekleştiricek doktorun adı Prof.Dr.Asım soy isimini hatırlayamadım suan arastırma ıcındeyım ınsallah bır problem olmaz.Arkadaşlar Uludağ üniv.Has.Doktorlar nasıl bilginiz varmı_?

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkan bak iki yolda seni hacettepeye çıkarıyor ne işin var uludağda ben seni anlyamadım arkadaşım ,Muratkaraya bey o yoldan önünde yürüyor ben olsam takip ederdim ,meo ise o yoldan geçmiş sana daha ne diyim bilemem

Üye
    ferdidemir Avatarı

Son Giriş
    18.07-2014
    Saat
    15:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili serkanim bence sen bu amalyatı celal bayarda olma derim cünkü üniversite hastaneleri egitim yeri senin kulağın üstünde egitim öğretim konusu işlenecek bence devlet hastanesinde bir uzman doktara danış ve orda ol derim tabi bu benim fikrim

Üye
    serkanim Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    16.10.1995 tarihinde sağ kulakta akıntı,işitme kaybı ve baş dönmesi nedini ile S.S.K. Eyüp Hastanesi K.B.B. Polikliniğine müracat etmiştim. Yapılan muayenede sağ kolesteatomlu kr.ottis media teşhisi ile yatırıldım. Preop Odyolojik tetkinde ortalama 60 db. kondiksiyon tipi işitme kaybı saptandı. 20.10.1995 tarihinde G.A. ile operasyona alındım. Operasyonda mastoit kavite olduğu gibi kolesteatomla dolu idi. Sigmoid sinüs 1 cm kadar açıkta,dış kulak yolu arka duvara yer yer dehissanslar olduğundan indirildi. Orta kulaktan yumuşak doku ve kolesteatomla arasında kemikçikle rastlanmadı. Postop sorunsuz geçti.
    Op.Dr.Muhsin ŞİRİNSÜKAN
    K.B.B. Uzmanı

Evet arkadaşlar oyıllarda böyle bir ameliyat geçirdim şimdi ise tekrar bir operasyona giricem bu konuda bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. Şimdiden verdiğiniz Bilgiler İçin Çok Teşekkürler..........

Msn: memol80@hotmail.com

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12