Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 94 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sethen Avatarı

Son Giriş
    13.01-2011
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    o zaman sizi işitme engelliler yaz kampına davet ediyorum. hem tatil yaparsınız hem tanışmış oluruz. hem de işitme engellilere koklear ın zararlarını anlatarak sadece olumlu yanlarını degıl olumsuz yanlarını da gorme sansı vermıs olursunuz. tabıı karar sızın. yok olmaz gelemem dersenız sızın bulundugunuz sehır de bana cok uzak degılse ben sahsen gelmeye hazırım..

Üye
    sethen Avatarı

Son Giriş
    13.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım benım haklı cıkmamdan korktunuz.. yoksa ben mı oyle anlıyorum..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

hic oyle bir dusuncem yok sethen
    haklilik haksizlikla alakali diye yorumlamiyorum bu saglikmeselesi ben sagligimi kaybettim ki sagir olarakta cok mutsuz degildim simdi basdonmeleri durmadan ameliyatlar doktorlara artik ne dersiniz cok kotu bir izlenim modundayim
    senin dedigin gibi isteyen olur isteyen olmaz kokleariama ben gorduklerimi yasadiklarimi yazarak isitmeyen kardeslerime uyarimdir
    sizin tel nonuz varya eger iyi olurda sag kalirsam o gunlere kusadasina giderim uyarilarimida yaparim sagirlara
    yalniz ben bu siteyi cok sevmistim iki bir sagir duymaz uydurur oynuyorlar on yargililar yani modetor
    ayrica site sahibini cok sevsemde takdir etsemde son cikisi ama bana degil
    ideoloji ataturk din yani degerlere tukurmesi beni rahatsiz etti artik sadece okuyucu olmayi istiyorum
    su ameliyat meselelerini halledeyim sizinle gorusmeyi umuyorum
    ayrica o sizi ameliyat eden doktorunuzu yazar hastanenizide eklerseniz bulunmaz dertlerime belki ordanda care arayabilirimbasim cok donuyor berbat haldeyim

Üye
    sethen Avatarı

Son Giriş
    13.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bay ya da bayan oldugunuzu bılmedıgım ıcın o şekilde hitap edemiyorum kusura bakmazsanız.
    benım cebım yukarıda yazıyor istersenız bu tur meselelerı sms ıle konusabılırız.
    size tedavınız konusunda yardımcı olmakısterım.
    görüşmek üzere

Üye
    pınar81 Avatarı

Gerçek Adı
    pınar
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende yeni kullanmaya başladım shukufe 2 ay önce ameliyat oldum moralimi çok bozdun bilmiş olasın yazından anladığım kadarıyla işitme kaybın çok eski bu cihazda eğitim ve aile desteği çok önemli benim kaybım 7 senelik ve şimdiden bayağı ilerledim
    Bu ameliyatı isteyen kişinin ailesi çok önemli ve eğitimlere onlarda katılmalı ve bebekken olması daha iyi

Üye
    pınar81 Avatarı

Gerçek Adı
    pınar
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani shukufe ben senin durumunu anlamadım hala
    nasıl bu kadar zorlandığın halde sana 3 kez implant taktı bu doktor
    ve ailen bu konuda hiç mi araştırma yapmadı seni istedikleri gibi kesmelerine nasıl izin verdiler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

eeeeh pinarcik iii donatmissin hangine yaziim nesee sen iii ol koklearinla mutlu ol benim basimdan gecenler senin basina gelmesin
    hic denecek kadar duymuyorum kokleari aldirdiktan beridir
    doktor her kokeastotam ameliyatimda sagirligimi gorup obur kulagina koklear takalim hayat boyle yasanmaz diyor
    bu doktorum levent sennaroglu koklearda bir numara
    o halde gene taktirmiyorm kokleari
    kokleardan nefret ediyorum
    artik sagirligin ne oldugunu biliyor zorlugunu tahmin ediyorsan sen dusun benim cektiklerimi
    hani deyim vardirya;ari baldan kacarmi

Üye
    pınar81 Avatarı

Gerçek Adı
    pınar
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senin doktorda ameliyatına onay veren heyette bi problem var hadi birde 2 de sorun 3 tede sorun hala takalım diyorlarsa yuh artık
    ama ben 20 yaşından sonra kaybettim bu küçükken kaybetmekten daha zor inan bana benim 112 db ye dayanmıştı şimdi 65dboldu ben yarı implant istedim ama doktor olmaz çok ileri dedi CI olabilir istiyorsan tabi dedi zorlukları anlattılar testler yapıldı heyette çok konuşma yapıldı ben memnunum simdiye kadar bi soun çıkmadı doktoru çok araştırdım kendisiylede konuştum yani ikna olmam yine zor oldu ama türkiyede en iyisi o adını veremem ama marmara da yapıldı ameliyatım
    şimdi en azından kimse bana dokunmuyor çağırmak için arkamdan ses gelince duyuyorum henüz yeni olduğu için anlayamıyorum ama bütün ailem arkadaşlarım dostlarım hepsi bana çok yardımcı oluyorlar bu cihazın sana hiç bi fayda getirmemiş olmasınada gerçekten çok üzüldüm
    yani duymak ibisi var mı? bi yeri aramak için kimseye ihtiyacın olmaması muhteşem bişey insallah yakında benimde olmayacak darısı duyamayan herkesin başına implantla yada başka bi yöntemle

Üye
    elnur Avatarı

Gerçek Adı
    elnur
    Son Giriş
    06.08-2011
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz bionik kulak ameliyatımı oldunuz bende olacagım çok korkuyorum

duymamak önceden duyan birisi olarak çok zoruma gitti bir bebegim var ve ben onun sesini hiç duymadım duymayı çok ama çok istiyorum

Üye
    elnur Avatarı

Gerçek Adı
    elnur
    Son Giriş
    06.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sethen... bende ameliyat olacagım yaşadkların beni krkuttu ama mecburum 8aydır sessiz bir dünyam var şimdi iyi olmana sevindim

şirketle sorun yaşıyorlarmış salı gidip ögrenecegim sorunu gidermeye çalışıyorum dedi dr um konyada selçuklu tp fakültesinde olacagım inşallah

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

lnur imkaniniz vars madem koklear gibi riskli bi yontemi sectiniz hacettepede levent bey gibi konunun uzmani olan doktorlara yaptirin ameliyatinizi
    arasrirmalari bilgisi bu konuda makaleleri cok
    unutmayiniz bu koklear ameliyati daha her seyi iyi giden bisio diil arqastirdikca benimgibi koklear gazileri ciktikca neyin ne oldugunu ameliyati yapan dojktorlar daha iyisini yapicaklar kanaatindeyim

bu arada gokce hazir sethenin nickiyle yaziverseydinya

Üye
    elnur Avatarı

Gerçek Adı
    elnur
    Son Giriş
    06.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kısmet artık bugün dr a gittim sgk de sorun çıkıyor dedi dr halletmeye çalışıyorum dedi dr um çok iyi amerikada bionik kulak üzerine staj yapmış bakalım hayırlısı benim evde net yok anneme gelince yazabiliyorum ancak

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

allah yardimcin olsun hakkinda hayirlisini gostersin elnur
    sorun sgk degil
    bu kokleari daha cok ogretim uyeleri yapiyorya sanirsam sizinde oyledir
    1 subattan sonra hukumetin yeni uygulamasi sonucu ogretim uyeleri ucret almiyacakmis ameliyatlardan tedavilerden sorun bu
    ee boyle olunca herkes ucret odemeden ogretim uyelerine tedavi olmak isteyince ogretim uyeleride odalarina kendilerini kilitlemisler hic tedaviye hasta muayenesine cikmamislar

onlarda hakli her gelen hastayi onlar tedavi ameliyat ederlerse ogretim uyeligine bilimsel arastirmalara vakitlerimi kalir
    yani iktidardaki hukumetin yanlis uygulamalari sonucu insanlarimizda doktorlarimizda arapsaci

Üye
    elnur Avatarı

Gerçek Adı
    elnur
    Son Giriş
    06.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba geç olsada geri geldim gerçekten dr beni oyalamış hiç sorun yokmuş ameliyatı yapacak dr yok demiş eşime beni kaç aydır oyalamış hain kadın hacettepeye gidecegiz birde şansımı orada deneyim kısmet hayırlısı olsun herkeze slm larr...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    elnur her seyde bi hayir vardir
    su yeni cikan cihazlarida den dene ki icinde kalmasi yarin ne yaptimda koklear olup isitme yollarini bozdurdum deme ben gibi
    bide hacettepeye gelip ha diye doktor bakicak zannetmeyin helede simdi
    cebiniz doluys harcamaniz yerideyse bisi demem cunku ankara pek ucuz bi yer degil gunlerce surunebiliyoprsunuz bi randevu icin randevuyu aldin bi suru tetkik talim vallah ankarada oldugum halde gitgel bezerim her 6 ayda su hacettepenin yollarina kuysasim gelir
    yani bunlari goze alin hacettepede ogretim uyelerinin manevrasi ne bu yeni uygulamada bunuda bilmiyorum allah kolaylik versin

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon