Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hikmet gültekin Avatarı

Gerçek Adı
    hikmet gültekin
    Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yaklaşık on yıl önce menenjik geçirdim kulakları vurdu ilk önceleri hafif çınlama ve işitme kaybı oldu zamanla işitme kaybı arttı artık hiç duymuyordum kulaktaki çınlamada adeta orkesraya dönüştü çok farklı seslerde çınlama oluştu
    yaklaşık bir ay önce coclaar implat amaliyatı oldum cihaz takıldı şu anda sesleri işitmemde bir sorun yok ama sesi alırken kulakta yankı oluşturuyor bu nedenle sesleri çözmekte zorlanıyom
    doktor bir kaç aya kadar uyum gösterecen sesleri çözersin dedi cihaz takılmasına rağmen halen çınlama devam ediyor sesler çınlamayı bastıramıyor

merak ediyom acaba bu cihazı kulalananlar ilk zamanlarda kulaklarında yankı ve sesleri çözememe gibi bir sorun var mıydı

bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekürler .

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 7 yil kullandim koklear implant. sen gibi degildim sesleri cok az duyar dudak okurdum. koklear takilinca sesleri yuksek duydum tabi konusmalari daha iyi duydum ama anlama maalesef gene dudak okuma olmadan anlayamadim hic, o yuksek demir testeresi gib i sesleri hic sevemedim 7 yilda. artik yok isitme cihaziyle idare ediyorum, onun sesi daha iyi. konusmalari biraz daha az anliyorum o baska. bu birazda odyologunuzun bilgisine kalmistir. ses ayarinda ne kadar basarili olursa siz o kadar rahat edersiniz. ama genede guzel sesler beklemeyin koklear implanttan. ses duydugunuza sukredin