Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 67 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba her şansımızı denemeği düşünüyoruz olursa herşeyi açık açık yazıçam herkes gibi üstü kapalı konuşmıycam hepimize umut oluruz inşallah ankarada gittik başvurduk formlarımız hala orada 4 ay oldu nerdeyse arıyoruz bir ayhan hoca haca gitti dediler allah kabul etsin sonra aradık tatilde sonra aradık bakamadı daha dediler işte bukadar ilgileniyorla türkiyede kök hücre ile ,büyük bir pasta dilimisiniz bitirmek istemiyorlar biz çinde bir fayda görürsek heryerde yayınlanması için uğraşacağım...

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz ankara fizik tedavi hastanesinde 90 gün kaldık doktorlar ile çok konuştuk onların dediği çinin dünyadan çook ayrı çalıştığını belirtti hocamız bize kök hücre konusunda 2001 yılından buyana büyük yol aldıklarını türkiyenin de içinde bulunduğu asya örgütünün bu konuda çok geri kaldığını belirtti hocamızın bize söylediklerine göre %100 bir iyileşme olmasa bile bazı hastalarda gözle görülür iyileşmeler yaşandığını belirtti okuduğunu makalenin kaynaklarını yollarsanız seviniriz

Üye
    çaça Avatarı

Gerçek Adı
    çağlabüşra karabulut
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasıl ya,çine gidip kök hücre nakiliyle sca,fa falan tedavi ediliyo mu?

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet çinde kök hücre yapılıyor hemde 2001 yılından buyana fa hastalığına ve omurilik felçlilerine kök hücre uygulanıyor( sca )bilmiyorum sitesine girip araştırabilir hatta başvuru bile yapabilirsiniz bilginize

Üye
    yavuz güven Avatarı

Son Giriş
    24.03-2013
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sadece çin değil artık bütün dünya ülkelerinde bioteknoloji labovatuarları bulunuyor vede aslında birçok hastalığın tedaviside bulunmuş vaziyette fakat bu bizim düşündüğümüz kadar kolay değilöyle hemen uygulamak önce eski yatırımcılar parasını kazanacak şimdi ise bu işe milyarlarca dolar yatıran sponsorlar var aslında bir çoğu farklı organlar üzrinde çalışıyor yinede önümüzdeki 3-5 yıl içinde artık birçok genetik hastalıktan kurtulmuş olacaz uzun vadede ise 30-50 yıl gibi yeni kopyalanmış insanlarla beraber yaşayabiliriz.

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bütün yazışmalar tamam şuan onay aşamasında bekliyoruz bütün bilgileri sizlerle paylaşıçam

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Belirtilen hastalıklara uygulanılıyor ama tedavi yönünde uygulama değil, deneysel ve hırsızlık... İtibar edip Çin'e gitmeyin sakın!!!

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaçkere gitttin ki bu yorumu yapıyorsun.

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekden bir tedaviyi bulurlarsa bu en fazla 2 sene sonunda bütün dunyada uygulanır.inanmayın çinde yada başka bir yerdeki tedavisi var yalanlarına....

Üye
    ebruli2305 Avatarı

Gerçek Adı
    ebru öztürk
    Son Giriş
    01.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gidicem burada paylaşırım 1 aydır hastane ile görüşüyorum 3 tane türkiyeden hasta ile görüştüm. dünyadan ise amerika isviçre almanyadan yüzlerce kişi gitmiş bu söylediğim 3 ülkeden bile kalkıp çine tedaviye gitmişler ben de gidip şansımı deniyeceğim dünyada bulunan bir tedavi yöntemi türkiyede uygulanması 10 seneyi geçer. yada bizde bulunursa tedavi bulan doktorum bastırıp parayı yine yurtdışı alır biz yine kalırız.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bende bu konuda bir video izlemiştim güncel bulursam buraya eklerim çoğu ülke bu çalışmaları etik bulmadığı için yapmıyormuş (aslında elindeki ilaç vs. stoklarını bitirmek ve altyapıyı bozmamak için anlıcanız ticari kaygılardan dolayı etik bulmuyoruz diyerek kılıf buluyorlar) ABD, Kanada gibi gelişmiş ülkelerden dahi akın akın Çin e bu hastanelere hastaların gittiğini izlemiştim bende video da bugün bakıcam bulursam videoyu buraya ekleyeceğim, Rabbim şifa versin.

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ebruli kardeşim 2001 de fılmlerım ve evraklarım ıstendı pekın den.. emar goruntulerını cd ye aktarıp gonderdım. bana gel uygunsun dedıler. benım bu olaylarımı takıp eden huseyın ısımlı maddı durumu cok cook ıyı bı abımız nüfüsünu konusdurup tedavı ıcın gıttı. dr un ısmı huan hongyun du (okunuşu). uzatmayım ben gıtmeden abımız turkıyeye gerı döndü parayı cok seven bı ınsandı ve kaybettıgı paraları ıle umdugunu bulamaması ciddi psıkolojık sorunlar yasamasına sebep oldu. ben kesınlıkle umudunu kırmak ıstemem senle aynı durumdayız , küçüçük bı umut ıcın dunyanın öbür ucuna gıderım ama sonunda üzülmenıde kesınlıkle ıstemem , bunun ıcın bıldıgımı anlattım hakkını helal et..

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Aramızdan birilerinin Çin gibi sağlık alanında hukuki altyapısı netleşmemiş bir ülkeye gidip tedavi umudu aramasını oldukça trajik buluyorum. Bir ara İran modası vardı. Cincilerden medet uman okumuş yazmış omurilik felçlilerini de gördüğü için bu gözler şaşırmıyorum da ancak üzülmemek elde değil.

2008-2010 arasında ABD de dünyanın en gelişmiş sağlık merkezlerinden Cleveland Kliniğin olduğu yerde yüksek lisans yaptım. Gerek bu klinikte gerekse ABD nin diğer önemli merkezlerinde kök hücreyle ilgili dünyanın en ileri çalışmaları yapılıyordu. Buna rağmen hiçbir para sorunu olmayan son derece zengin onlarca omurilik felçlisi gördüm. Örneğin üniversitede okuyan akıllara zarar zenginlikte bir ailenin sakat çocuğuyla ve babasıyla konuşmuştum. Tüm gelişmeleri takip eden ailesi herşeye hakimdi ve kısa vadede bir çözüm olmadığını biliyorlardı. Dünyanın sağlıkta en az on yıl ilerisinde bir ülkede hal buyken Çin gibi güvenilir kaynaklarca denetlenemeyen dolayısıyla kıymeti kendinden menkul ülkelere gidip bunca para harcamanın anlamı nedir anlayamıyorum.

Sadece harcayacağınız paraya yazık değil bunun yaında sağlığınızdan olma riskinizde var. Resmen denek olarak kullaılacaksınız....

Üye
    fikri Avatarı

Gerçek Adı
    fikri
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ordu/perşembe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım bi git bakalım olursa bizde gideriz, olmassa anlarızki gene bi umut tacirliği i Herşeyin hayırlısı artık

Üye
    oğlum Avatarı

Son Giriş
    01.10-2016
    Saat
    09:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba,

3,5 yaşında işitme engelli ve serebral palsi tanılı oğlumun tedavisinde başarılı olacağına inandığımız için Nisan ayında Beikede tedaviye alınıyoruz.Uzun yazışmalar sonunda oğlum kabul edildi.
    İnşallah güzel şeyler olur ve bu güzellikleride sizinle burada paylaşırız.

inşallah umutlarımız boşa çıkmaz.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon