Sayfa 22 / 26 İlkİlk ... 12181920212223242526 SonSon
Toplam 379 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben kök hücre konusunda,yaptırmayanlara göre bilgiliyim diye asla demiyorum...ama bu kök hücre konusuna sırf eleştiri olsun diye yazan arkadaşlarda var...hatta bana hakarete varan kelimelerde edildi..peki bu bana haksızlık değilmiydi?üzüldüm,yıprandım,göz yaşı döktüm..tek suçum kök hücre nakli oldum diye paylaşmammıydı...?
    her zaman söylüyoruz..defalarca..kök hücre hala deneysel....tıpkı kumara benziyor..ya kaybedeceksin yada kazanacaksın...

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beni taniyanlar bu sitede fa bolumumde cok elestirildim hattabeni kovardilar cok kizdirdilardi ama bana yapilanlari sebep kosterip onemli seyleri saklamadim
    her ogrendigim yeni seyi soylerdim devam ediyorum
    tipta gercek olmadigi icin beklentileri karsilamazsa ilac herkes bana yuklenecek
    ama bu siteye beni elistirenler icin gelmiyorum sessiz kalan insanlar icin
    okurlar belki onlara yardimci olurlar
    seni uzenler emin ol maksatlari o degil herkes kendini dusunuyor ve kendine care ariyor
    bulamadiginda herkes karamsarlik saciyor
    bi blog edebilirsin linki at
    ve yorumlari yasaklarsin olay bitti
    hatta adini de verme ama tercubeni paylasirsan iyi olur

Üye
    fikri Avatarı

Gerçek Adı
    fikri
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ordu/perşembe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yamakasi ve defnex kardeş ya bu tür yorumu onlar yapıyo ya bizim suçumuz ne . bizde bilmek öğrenmek istiyoruz. siz böle yaparak onları haklı çıkarmış olmuyomusunuz. Saklanacak bişeymi var ki bu konuda kerpetenle laf almaya çalışıyoruz. Bize bu konuyu öğrenmek isteyenlere haksızlık etmiş olmuyomusunuz

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emin olun ki siz ne kadar merak içerisindeyseniz bende aynı duyguları yaşıyorum...korku,heyecan,sabırsızlık,endişe..karm a karışık duygular...sizlerin bu konuda bi kaybı olmayacak...ama ben öylemiyim..sonuç alamazsam hem maddi hemde manevi yönden yıkılacağım.....ben nasıl sabır gösteriyorsam sizlerde az daha bekleyin...ve birazda mantık yürütün...ben de zaten gözle görülen bi gelişme olsaydı bunu burada avazım çıktığı kadar haykırmazmıydım....bi düşünün....veeeeeeee buda buraya son mesajım olacak...zamanı gelince yani 2 ay sonra gerekli açıklamayı olumlu-olumsuz yazarım..........

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: lazuli61 Mesajı Gör
    ..
    bi blog edebilirsin linki at
    ve yorumlari yasaklarsin olay bitti
    hatta adini de verme ama tercubeni paylasirsan iyi olur
    Selçuk doğru söylüyor..
    Bu tür ortamların özelliği o ne yazık ki.. Forum kullanmayı bilmiyoruz ki..
    Çok rahatsız olan bir blog açar, paylaşmak istediği drumunu günlük tutar gibi yazar oraya, yorumları kapatır, .. Zaman zaman da linkini atar buraya, tartışmalara girmez hiç, ne onun başı ağrır ne başkasının..

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lazuli krdş ben çine gitmeyi gülşahı örnek almadım.bnm ilk yorumumu okursan bundan 2 sene önçe nerdeyse yazmıştım çinde kök hüçre var die.o zaman gideçektim ama dr um rapor vermemişti....

baben abi biz öle blog açaçasıya bizi yormasanızda siz siteyi düzeleseniz.bence daha iyi olur abi.
    gereksiz yorum yazanları konu başlağını değiştirenlri yasaklasanız.bu lafım lazuli krdşime deil.kendileri biliir zaten.çünkü bazıları tartışmadan çok laf salatası yapıor........abi dediğini yapsalar yani kök hüçre tedavisi olup burda paylaşsalar bunla sınırlı kalaçaklarını sanmam bu seferde mail yağmuruna tutarlar o kişiyi daha sonra msn isterler. ben kısa yoldan msn de görüşüom...

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

O dediklerin bu sitede yapılacak en zor iş farkında mısın?
    Her gün yüzlerce mesaj yazılıyor.. Her birine hakimlik/hakemlik yap.. Kural dışı olmayan mesajları da sil. Sonra mesajın sahibiyle cebelleş.. "Niye siliniyor mesajlarım" diye.. Sen biraz yorulmayı tercih etsen daha güzel olmaz mı? Üzmeyin beni..

Mesajların sağ üstünde "Mesajı moderatöre bildir" diye bir buton var.. Kural dışı gördüğünüz mesajlara cevap yazmak yerine onu kullanarak moderatöre bildirebilirsiniz..

Üye
    fulyaa Avatarı

Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hülya hanımdan bir cevap alamadık. Bu kargaşada kaynatmak iyi geldi sanırım. Evet, soruyu tekrarlıyorum o zaman. Erdal hocanın söyledikleri neydi. Hangi tedavi gelişiminden bahsetti. Ben ısrarla ondan daha sonuç alnmış bir çalışma yok bu konularda cevabı alınmamış riskler var. Kanıtlanmış hiçbir şey yok. Kök hücre bir umuttur ama bir tedaviye ilerde ya ulaşılır ya da başarılı olamaz, zaman gösterecek gibi şeyler duydum ben ondan ve ekibinden. Lütfen sizde ne söylediğini söyleyin o zaman gerçekse. Diğer genetikçi hocaya da ulaşmak istiyorum bize açıklama yapsın diye, lütfen o zaman yeni çalıştığı yeri neden saklyorsunuz. Biliminin verilerini anlatsın bize o zaman. HEPİMİZ BELİYORUZ GERÇEKLERİ.

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocalarımız konumu itibariyle tedavisi onaylanmamış bir tedavi hakkında herkese bilgi veremez,sağlık sektörüne ne olursa olsun aykırıdır,yasaktır,ben açıklamamı yaptım bu açıklamayı sadece sana yapmadım herkes nasıl bilirse öyle yapsın!

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuya o kadar yabancı kaldık ki... Tartıştığınız adamları bile bilemiyoruz..

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

türk dr larında durum şöledir.hastaları yurt dısına götürmemektir.hiç bir dr ucunda para olmadan hiç birtedavi yapmaz.dr lar ya hastalardan yada hast başı devletten para kazanmak için tedavi yaparrlar.bunun çok örneğini görüyoruz haberlerde.dr devletten para almak iiçin adam öldürüyor resmen...vay bakanlığı sıkıştırıyoruz.çart çurt...bakanlık izin versin bak o dr lar kök hüçreyi kaç paraya yaptırıyolar.bençe dr ye hiç güvenipte beklemeyi....o erdalıda programda gördük..önemli bi soru oldumu hiç cevaplamadı.hep kendi kliniğini üniversitesini övdü durdu.biz böleiz.
    salla hocam salla...........................

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Kök hücreyle ilgili her gün bir yerlerden bir haber çıkıyor ama henüz ne iyileşeni ne duydum ne de gördüm bir gün bulunacak omurilik felcinin çaresi ben inanıyorum. Bilimden gelir şifa gelirse..

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kök hücre dünyada en son başlayacak olan ülke Türkiye bunu da biliyoruz.Çünkü tedavinin etnik ve dinsel açıdan önemi var.Amerakida bile tam hız verilmediyse buna,bizim ülkemizde çok zor.Burası Türkiye mecburen çekecez. Ne demişler:

Karanlıktan şikayet edeceğine bir mum yak.

Haydi hayırlı tıraşlar.

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Mum yakma bence sönecek nasılsa bir süre sonra ve yine karanlıkta kalacaksın. En iyisi kendi elektriğini kendin üret hep aydınlan. Yada elektriği olan ve hiç kesilmeyecek bir yer bul kendine

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Zaten herkes kendi için yaksn mumu..

LinkBacks (?)

1. 18.03-2010, 07:02
  2. 22.10-2009, 23:46